فولکس واگن تولید خود را در مکزیک پس از کمبود تراشه از سر می‌گیرد

کد مطلب 47112 1400-04-07 15:12
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فولکس واگن تولید خود را در مکزیک پس از کمبود تراشه از سر می‌گیرد


- اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، نمایندگی شرکت آلمانی فولکس واگن در مکزیک روز یکشنبه اعلام کرد که انتظار می رود تولید در سه بخش این شرکت از هفته آینده و در ماه جولای پس از توقف به علت کمبود جهانی تراشه، از سر گرفته شود.
در بیانیه این شرکت آمده است: "فولکس واگن دو مکزیکو" در حال آماده سازی برای از سر گیری فعالیت در سه بخش تولیدی خود می باشد.
تصمیم فولکس واگن برای توقف فروش خودروهای دارای موتور احتراقی در اروپابرنامه فولکس واگن برای خرید سهام شرکت یوروپکاربر اساس این گزارش، خودروسازان از جمله شرکت جنرال موتورز، شرکت فورد موتور و تویوتا موتور امسال به دلیل کمبود تراشه، تولید خود را کاهش داده اند. این کمبود جهانی ناشی از عوامل مختلفی از جمله افزایش تقاضا برای محصولات الکترونیکی در طی همه گیری کرونا و بازیابی سریع بازارهای خودرو بود.
فولکس واگن همچنین تأکید کرد که انتظار کلی بر این است که عرضه تراشه در نیمه دوم سال جاری میلادی بهبود یابد اما کاهش احتمالی تولید "نمی تواند منتفی باشد".
به گفته این شرکت گفت، تولید مدل های Jetta ، Taos و Tiguan به طور جداگانه و در تاریخ های مختلف از هفته آینده و در ماه جولای از سر گرفته می شود.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :