شرایط فروش وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی و کاپرا دو کابین ویژه تیر ماه + جدول

کد مطلب 47762 1400-04-12 15:46
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
شرایط فروش نقدی و اعتباری ، ۳ محصول وانت کاپرا دو کابین ، وانت کارا تک کابین و دو کابین ۲۰۰۰ سی سی، ویژه تیرماه ۱۴۰۰ اعلام شد.


- اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس این طرح فروش، گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 3 را به دو صورت پیش فروش با قیمت قطعی از ساعت 9 صبح روز شنبه  12تیرماه 1400تا ساعت 16روز چهارشنبه 16 تیرماه 1400و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.
گفتنی است فروش این محصولات تنها به شکل اینترنتی و به صورت نقدی با قیمت قطعی ،پیش فروش و اعتباری می باشد.
با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.
در طرح مذکور، وانت کارا مورد نظر به سیستم تهویه مطبوع ، کیسه هوای ایمنی (سرنشین + راننده ) و سیستم رادیو پخش  USBمجهز می باشد. ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می شود.
همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران ، دوربین عقب ، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.
قابل ‌ذکراست متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده  از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir      اقدام نمایید.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :