اعلام جزئیات نمره قبولی آزمون زبان انگلیسی "EPT" دانشجویان دانشگاه آزاد

کد مطلب 48347 1400-04-16 17:15
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
اعلام جزئیات نمره قبولی آزمون زبان انگلیسی "EPT" دانشجویان دانشگاه آزاد


- اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ با ابلاغ دستورالعملی، جزئیات نمره قبولی آزمون زبان انگلیسی EPT دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
پیرو دستورالعمل ارزیابی جامع و حداقل نمره قابل قبول آزمون زبان انگلیسی با توجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور مساعدت به دانشجویان دوره دکتری تخصصی که در سال 1400 واجد شرایط دفاع از رساله بوده و صرفاً به دلیل عدم ارائه نمره قبولی آزمون زبان انگلیسی، امکان دفاع از رساله برای آنها فراهم نشده، دستورالعمل "نمره قبولی آزمون زبان انگلیسی EPT" ابلاغ شد.
براساس این دستورالعمل، حداقل نمره قبولی آزمون زبان انگلیسی EPT تا پایان سال تحصیلی 1400-1399، برای دانشجویان دوره دکتری تخصصی غیرپزشکی (تمام ورودی‌ها) از نمره 50 به 48 تقلیل می‌یابد. براین اساس دانشجویانی که دارای نمره قبولی 48 هستند، می‌توانند با رعایت سایر ضوابط آموزشی و پژوهشی حداکثر تا پایان سال تحصیلی یاد شده نسبت به دفاع از رساله اقدام کنند.
در این دستورالعمل آمده است که دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل که مدرک زبان EPT آنها در نیمسال شروع به تحصیل یا در حین تحصیل دارای اعتبار بوده، مشمول این دستورالعمل می‌شوند.
تعویق آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه آزاد در شهرهای قرمزدفاع از پایان‌نامه دکتری با ارائه محصول دانش‌بنیان!


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :