پیش بینی سقوط بیت کوین به کانال ۲۰ هزار دلاری

کد مطلب 48611 1400-04-18 12:28
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
پیش بینی سقوط بیت کوین به کانال ۲۰ هزار دلاری


- اخبار اقتصادی -  به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از فاکس نیوز، قیمت بیت کوین در روز پنجشنبه 6 درصد پایین آمد و به 32920 دلار رسید. اتریوم و دوج کوین هم به ترتیب 2200 دلار و 21  سنت معامله شدند.
 کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا زمان بیشتری برای بررسی درخواست موسسه اسکای بریج کپیتال برای تاسیس یک صندوق معامله بیت کوین می‌خواهد. قانونگذاران آمریکا حساسیت شدیدی نسبت به تایید چنین سرمایه‌گذاری‌هایی دارند. تایید این درخواست باعث می شود سرمایه‌گذاران بدون اینکه مالک بیت کوین باشند، به بازار آن دسترسی پیدا کنند.
نوسان قیمت بیت کوین به دنبال مجازات یک شرکت ارز مجازی در چینکاهش 8.5 درصدی قیمت بیت کوین در یک روز قیمت بیت کوین مدتهاست در محدوده 30 هزار دلار قرار دارد و نسبت به 65 هزار دلاری که در آوریل معامله می‌شد کاهش یافته است. برخی تاجران پیش‌بینی می‌کنند ارزش بیت کوین در بلند مدت افزایش یابد ولی برخی دیگر می‌گویند بیت کوین در صورت عدم ورود سرمایه‌گذاران سازمانی تا 20 هزار دلار سقوط می‌کند.
 با وجود این که گاهی از بیت کوین به عنوان یک پشتوانه ایمن یاد می‌شود ولی این ارز مجازی در کل سال جاری میلادی نوسان داشته و نسبت به سایر سرمایه‌ها کاهش بیشتری را تجربه کرده است.
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :