فراخوان سرمایه‌گذاری بر روی کسب‌ و کارهای فناورانه و نوآورانه در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی تمدید شد

کد مطلب 49068 1400-04-21 16:24
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فراخوان سرمایه‌گذاری بر روی کسب‌ و کارهای فناورانه و نوآورانه در حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی تمدید شد


- اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ فراخوان سرمایه‌گذاری بر روی کسب و کارهای فناورانه و نوآورانه حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی، که با حمایت بنیاد برکت و مؤسسه دانش‌بنیان برکت برگزار می‌شود، تا 31 تیرماه تمدید شد.
این فراخوان ضمن حمایت از طرح‌های فناورانه و نوآورانه این حوزه در قالب سرمایه‌گذاری جسورانه، مشارکت مدنی و ارائه تسهیلات، با تمرکز بر موارد ذیل انجام می‌شود.
- تولید و فرآوری ارقام برتر گیاهان دارویی - کشت گیاهان دارویی پرمصرف و تولید محصولات فرآوری مبتنی بر بازار تضمینی - استانداردسازی یا ایجاد الگوهای کشت بهینه ارقام برتر گیاهان دارویی - تجاری‌سازی و توسعه بازار ارقام برتر گیاهان دارویی و طب سنتی - حمایت و کمک به راه‌اندازی طرح‌های ملی یا منطقه‌ای مرتبط با کسب‌وکارهای خرد و خانگی یا کسب و کارهای خانوادگی
فعالان و فناوران حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی تا تاریخ 31 تیرماه 1400 می‌توانند طرح‌های خود را با مراجعه به پایگاه problem.ir ارسال نمایند.
موفقیت یک شرکت دانش‌بنیان در طراحی "پارکینگ مکانیزه" با تکنیک "پالت‌لس"نوآوری و خلاقیت در حوزه گیاهان دارویی حمایت می‌شود


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :