شایعاتی جدید مبنی بر احتمال انتشار دنباله بازی Dragon’s Dogma

کد مطلب 5870 1399-06-30 23:07
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

مجله پلازا/ طی شایعات اخیر شرکت کپکام در حال کار بر روی دنباله بازی Dragon’s Dogma است، ولی بدلیل سیاست‌های عجیب این شرکت ما اطلاعات زیادی در این رابطه نداریم.

به احتمال قوی یکی از بازی‌های پرطرفدار پلی استیشن 3 ممکن است به همراه یک دنباله برای پلی استیشن 5 منتشر شود
مجله پلازا/ طی شایعات اخیر شرکت کپکام در حال کار بر روی دنباله بازی Dragon’s Dogma است، ولی بدلیل سیاست‌های عجیب این شرکت ما اطلاعات زیادی در این رابطه نداریم.

به احتمال قوی یکی از بازی‌های پرطرفدار پلی استیشن 3 ممکن است به همراه یک دنباله برای پلی استیشن 5 منتشر شود. همان بازی که برای ایکس باکس 360 منتشر شده، برای ایکس باکس سری ایکس نیز احتمالا منتشر شود، ولی در این میان مسئله‌ای مهم وجود دارد. زمانی که شرکت توسعه دهنده بازی Capcom باشد، شما هرگز نمی‌دانید که این بازی چیست. شرکت کپکام برای قراردادهای متعدد برای عرضه بازی‌های اختصاصی پلی استیشن شناخته شده است. یکی از عناوین برجسته بازی Street Fighter 5 است که هنوز برای کنسولی به غیر از پلی استیشن 4 منتشر نشده است.

بدون شک شما در عجبید که این بازی اسرار آمیز چیست؟ طبق اخبار اخیر بازی Dragon’s Dogma 2 به عنوان دنباله بازی Dragon’s Dogma بزودی معرفی می‌شود. طی توییتی، کاربری معتبر با نام Dusk Golem احتمال می‌دهد که شرکت کپکام دنباله بازی Dragon’s Dogma را معرفی کند. این کاربر بطور مستقیم به این نکته اشاره نمی‌کند، ولی طبق گفته او شواهدی قوی وجود دارد که شرکت کپکام در حال کار بر روی دنباله بازی Dragon’s Dogma است.

Dusk Golem در توییتر نوشت:

من نمی‌خواهم کسی باشم که با اطمینان کامل و مستقیم این حرف را می‌زند، ولی شخص هیدئاکی ایتسونو، طراح بازی‌های شرکت کپکام، گفته که می‌خواهد بازی Dragon’s Dogma 2 ساخته شود و اگر بازی Devil May Cry 5 به انتشار رسیده، پس احتمال ساخت دنباله بازی Dragon’s Dogma نیز وجود دارد. ایتسونو افزود که DMC5 موفق بود و همچنین گفت که او بر روی یک بازی که DMC نیست کار می‌کند و بطور اتفاقی یک انیمه از بازی Dragon’s Dogma ساخته شده است.

البته فراموش نکنید که نباید به این شایعات دامن زد؛ زیرا هیچ چیز در حال حاضر رسمی نیست، ولی با این حال همه چیز با عقل جور در می‌آید. اگر می‌خواهید یک بازی را دوباره منتشر کنید و سپس یک انیمه از آن بسازید، بنظر راه دنباله سازی یک بازی را طی کرده‌اید. تا بدین لحظه شرکت کپکام هیچ عکس‌العملی نسبت به این شایعات نداشته و با توجه به سیاست‌های بسته شرکت کپکام، عکس‌العمل نشان دادن به چنین شایعاتی تقریبا بعید است. بدون شک ما منتظر اخبار جدید هستیم و شما را از اخبار این بازی دوست داشتنی مطلع می‌کنیم.

آیا شما بازی Dragon’s Dogma را تجربه کرده‌اید؟ نظر شما درباره بازی‌ها و سیاست‌های بسته شرکت کپکام چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :