آخرین نوسانات قیمتی در بازار ارزهای دیجیتال/ بیت کوین ریخت

کد مطلب 50060 1400-04-28 19:00
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
آخرین نوسانات قیمتی در بازار ارزهای دیجیتال/ بیت کوین ریخت جهانفارس به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی، قیمت بیت کوین یک درصد کاهش یافت.


در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی شاهد آن بودیم که بازار یک روز منفی دیگر را به ثبت رساند به گونه‌ای که قیمت بیت کوین یک درصد ریخت و ۳۱ هزار و ۳۳۵ دلار در حال خرید و فروش شدن است.
این قیمت نسبت به هفته پیش هم حدود ۸ درصد افت کرده و ارزش کل بازار آن به ۵۵۸ میلیارد دلار رسیده است. 
در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۵۵۳ هزار بیت کوین در بازار جهانی خرید و فروش شده که ارزش کل این معاملات ۱۷ میلیارد دلار برآورد می‌شود که رکورد کمترین حجم معاملاتی از حدود ابتدای سال تاکنون به شمار می‌رود.
تعداد بیت کوین‌های جهان هم امروز به ۱۸ میلیون و ۷۶۰ هزار و ۶۱۸ عدد رسید. 

اتریوم افت سنگین‌تری را تجربه کرد و ۴.۶ درصد ریخت و ۱۸۶۸ دلار در حال دست به دست شدن است. باینانس کوین ۲.۱ درصد، و کاردانو هم ۱.۹ درصد کاهش قیمت داشتند و به ترتیب ۲۹۷ دلار و ۱.۱۷ دلار در حال دست به دست شدن هستند.
ریپل نیز ۱.۷ درصد ریخت و هم‌اکنون ۵۷ سنت در حال معامله است. دوج کوین سنگین‌ترین افت ارزش را در میان ارزهای مجازی مطرح داشته و با حدود ۶ درصد کاهش ۱۷ سنت خرید و فروش می‌شود. به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ارزش بازار جهانی ارزهای مجازی ۱.۵ درصد کاهش داشته و ۱۲۷۷ میلیارد دلار رسیده است. 
در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸ میلیارد دلار در این بازار پول جابجا شده که تقریبا جزو کمترین حجم‌های معاملاتی از ابتدای سال جاری تاکنون به شمار می‌رود. 
تعداد کل ارزهای مجازی جهان هم امروز به ۱۰ هزار و ۹۵۱ نوع رسید. 
۲۲۳۲۲۷


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :