اپل iOS ۱۴.۷ را با پشتیبانی از مگ سیف منتشر کرد

کد مطلب 50845 1400-05-03 23:58
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
۷ را با پشتیبانی از مگ سیف منتشر کرد مجموعه: اخبار تکنولوژی امروز اپل iOS ۱۴.


اپل iOS ۱۴.۷ را با پشتیبانی از مگ سیف منتشر کرد


دسته بندی : اخبار تکنولوژی


امروز اپل iOS ۱۴.۷ را برای همه آیفون‌های پشتیبانی شده منتشر کرده است، گرچه هنوز آپدیت مربوط به iPadOS ۱۴.۷ مربوط به آن را به تبلت خود ارسال نکرده است که عجیب است، اما، تا زمان خواندن این خبر، احتمال دارد به روزرسانی iPadOS ۱۴.۷ نیز منتشر شود.
به گزارش انتخاب، iOS ۱۴.۷ از بسته باتری مگ سیف پشتیبانی می‌کند که این شرکت چند روز پیش بی سر و صدا منتشر کرد و با iPhone ۱۲، ۱۲ mini، ۱۲ Pro و ۱۲ Pro Max سازگار است.
 
این نرم افزار جدید همچنین یک ویژگی Apple Card Family را معرفی می‌کند که به شما امکان می‌دهد محدودیت‌های اعتباری را با یکدیگر ترکیب کرده و یک حساب مشترک را با یک کاربر فعلی Apple Card به اشتراک بگذارید و به برنامه Home امکان مدیریت تایمر در HomePod را می‌دهد.
 
علاوه بر این، برنامه‌های Weather و Maps اطلاعات مربوط به کیفیت هوا را برای کانادا، فرانسه، ایتالیا، هلند، کره جنوبی و اسپانیا دریافت می‌کنند. سرانجام،   Podcasts اکنون به شما امکان می‌دهد همه نمایش‌ها یا فقط نمایش‌های دنبال شده را مشاهده کنید.
 
همانطور که انتظار داشتید، به روزرسانی شامل تعدادی رفع اشکال نیز می‌شود.
 
مطمئناً این به روزرسانی مهمترین نسخه به روزرسانی نیست، اما احتمالاً به اندازه کافی خوب است که در اسرع وقت نصب کنید. برای انجام این کار  به سادگی به قسمت Settings> General> Software Update بروید.
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :