اولین گوشی اندرویدی جهان با شارژ مغناطیسی

کد مطلب 51643 1400-05-09 17:36
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
  چند روز قبل بود که تصاویر رندری از به اصطلاح شارژرهای MagDart شرکت ریلمی در فضای مجازی منتشر شد که قرار است با اتصال مغناطیسی به تلفن برای شارژ، عملکرد Apple MagSafe را تقلید کنند.


اولین گوشی اندرویدی جهان با شارژ مغناطیسی


دسته بندی : اخبار تکنولوژی

پس از انتشار تصاویر رندری از یک سیستم شارژ جدید متعلق به شرکت چینی ریلمی Realme، اکنون تصاویر جدیدی از یک گوشی پرچمدار این شرکت در فضای مجازی منتشر شده که حکایت از عرضه اولین گوشی اندرویدی جهان است که برای اولین بار با یک سیستم شارژ مغناطیسی تغذیه خواهد شد.
 
چند روز قبل بود که تصاویر رندری از به اصطلاح شارژرهای MagDart شرکت ریلمی در فضای مجازی منتشر شد که قرار است با اتصال مغناطیسی به تلفن برای شارژ، عملکرد Apple MagSafe را تقلید کنند. اکنون این سیستم شارژ جدید مجدداً شاهد نشت اطلاعات جدیدی از سوی وبسایت GSMArena بود که برای اولین بار به ما اجازه می دهد تا اولین گوشی اندرویدی را که از شارژ مغناطیسی پشتیبانی می کند، مشاهده کنیم.
 
همانطور که پیش از این شرکت چینی Realme در یک توییت تایید کرده است، سیستم جدید Realme Flash شارژ مغناطیسی را به اکوسیستم آندروید معرفی می کند. رندرهای فاش شده از تلفن نشان می دهد که این گوشی یک پرچمدار مجهز به چیپ ست اسنپدراگون 888 است. تصویری که صفحه About phone این تلفن دیده می شود، نشان می دهد که گوشی جدیدRealme Flash از 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی بهره خواهد برد و احتمالاً سیستم عامل اندروید 11 را اجرا خواهد کرد.
 
در زمینه طراحی، این گوشی شامل یک صفحه نمایش منحنی از جلو با برش حفره دار در گوشه است. در پشت گوشی نیز شاهد تنظیمات دوربین سه گانه هستیم، اما متأسفانه اطلاعاتی به بیرون درز نکرده است که چگونگی پیکربندی دوربین ها را برای ما روشن سازد. در مورد شارژر MagDart، ما لوازم جانبی بزرگ مربع شکل را می بینیم که در پشت گوشی متصل شده است. وبسایت فناوری GSMArena تأیید می کند که سرعت شارژ از 15 وات بیشتر خواهد بود و سیستم شارژ ریلمی در هنگام راه اندازی، سریعترین فناوری شارژ مغناطیسی در جهان خواهد بود. علاوه براین گفته می شود که این سیستم شارژ با فناوری شارژ سریع سیم دار مدرن رقابت خواهد کرد.
 
اگر ریلمی واقعاً از یک سیستم مانند MagSafe استفاده کند، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که گوشی Realme Flash آهنربائی را در اطراف سیم پیچ شارژ داخل تلفن داشته باشد. این امر باعث می شود سیم پیچ شارژ تلفن با شارژر پشتیبانی شده تراز شود. این بدان معنی است که ریلمی ممکن است بتواند لوازم جانبی مغناطیسی دیگری را نیز با گوشی Realme Flash معرفی کند؛ دقیقاً مانند اپل که چنین لوازم جانبی مانند کیف پول و بسته باتری MagSafe جدید را عرضه می کند.
 
ما قبلاً چنین قابلیتی را روی تلفنهایی مانند Nexus 5 دیده بودیم، اما این صفحه اتصال دارای چهار صفحه فلزی است که در اطراف سیم پیچ شارژ قرار دارد تا ویژگی را فعال کند. انتظار می رود گوشی جدید ریلمی دارای یک شارژر مغناطیسی ضخیم تر، شبیه MagSafe اپل باشد اما ممکن است به سرعت آن نباشد. انتظار داریم شرکت ریلمی طی روزهای آینده جزئیات بیشتری درباره گوشی جدید Realme Flash با سیستم شارژ مغناطیسی را فاش کند.
 
فرارو  


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :