اطلاعات جالبی درباره اندروید ۱۳ به بیرون درز کرد

کد مطلب 51644 1400-05-09 17:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
۱ قرار دارد و تا چند ماه دیگر به‌صورت عمومی عرضه می‌شود.


اطلاعات جالبی درباره اندروید ۱۳ به بیرون درز کرد


دسته بندی : اخبار تکنولوژی


اندروید ۱۲ در حال حاضر در فاز بتا ۳.۱ قرار دارد و تا چند ماه دیگر به‌صورت عمومی عرضه می‌شود. با این حال در کد‌های نسخه بتای اندروید ۱۲ اطلاعاتی رویت شده که حاوی اطلاعات جالبی در مورد اندروید ۱۳ است. 
به گزارش گجت نیوز؛ به تازگی آپدیت بتای اندروید 12 منتشر شده که عمدتاً شامل اصلاح باگ‌های این سیستم‌عامل است. اما این آپدیت شامل تغییر جدیدی است که نشان می‌دهد برای اندروید ۱۳ حرف T به‌عنوان حرف اول اسم رمز تیرامیسو انتخاب شده است.
 
نسخه فعلی اندروید هم با حرف S که در واقع حرف اول Snow Cone یا «بستنی یخی» است، شناخته می‌شود. این اولین بار است که به اسم رمز نسخه بعدی اندروید اشاره می‌شود.
 
ناگفته نماند گوگل سیستم رسمی نام‌گذاری اندروید را به عدد تغییر داده اما به رسم یادبود هنوز نام یک دسر برای نسخه‌های مختلف اندروید انتخاب می‌شود.
 
بر این اساس برای اندروید ۱۰ نام Quince Tart انتخاب گردید و اندروید ۱۱ هم با نام Red Velvet Cake به معنای «کیک قرمز مخملی» شناخته می‌شود.
 
تیرامیسو که به عنوان نام اندروید ۱۳ انتخاب شده نوعی دسر ایتالیایی با طعم قهوه محسوب می‌شود که در کنار کیک و بستنی سرو می‌شود. البته زمان زیادی تا معرفی اندروید ۱۳ باقی مانده و در حال حاضر همگان منتظر اندروید ۱۲ هستند که قرار است در سه ماهه سوم سال 2021 میلادی عرضه شود.
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :