کاربران اندروید ۱۱ از قابلیت پاسخ سریع پیام‌های توئیتر برخوردار شدند

کد مطلب 1054 1399-05-14 18:24
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
به گزارش باشگاه خبرنگاران، شبکه اجتماعی توئیتر در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا است و به واسطه قابلیت‌های جدیدی که دائما به این شبکه اجتماعی اضافه می‌شود، به آمار کاربران و طرفداران این شبکه روز به روز افزوده می‌شود.


کاربران اندروید ۱۱ از قابلیت پاسخ سریع پیام‌های توئیتر برخوردار شدند


دسته بندی : اخبار تکنولوژی


بنا بر اعلام گوگل و شرکت توئیتر کاربران اندروید ۱۱ می‌توانند به طور مسقیم و از طریق نوار اعلان‌ها به پیام‌های دایرکت خود پاسخ دهند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، شبکه اجتماعی توئیتر در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا است و به واسطه قابلیت‌های جدیدی که دائما به این شبکه اجتماعی اضافه می‌شود، به آمار کاربران و طرفداران این شبکه روز به روز افزوده می‌شود. به تازگی نیز این شبکه اجتماعی اعلام کرده است که قصد دارد قابلیت پست توئیت‌های صوتی را اضافه کند و کاربران از این پس می توانند بدون نیاز به نوشتن و صرفا با ارسال پیام صوتی در این شبکه اجتماعی متن مورد نظر خود را اعلام کنند.
 
علاوه بر آن، شرکت گوگل نسخه اولیه سیستم عامل جدید خود یعنی اندروید ۱۱ را در دسترس کاربران قرار داده است و این نسخه از اندروید با بهبودهای چشمگیری در بخش اعلانات و پاسخ سریع به پیام‌های وارده به گوشی همراه بوده است و کاربران با دریافت نسخه بعدی اندروید می‌توانند به راحتی و با سرعت بالا به پیام‌های خود پاسخ دهند.
 
کاربران اندروید ۱۱ از قابلیت پاسخ سریع پیام‌های توئیتر برخوردار شدند
 
پیام‌های وارد شده به بخش دایرکت شبکه اجتماعی توئیتر نیز با بهبود همراه شده و دو شرکت توئیتر و گوگل اعلام کرده‌اند که در اندروید ۱۱ کاربران می توانند به طور مستقیم و از طریق نوار اعلانات به پیام‌های وارد شده به دایرکت خود پاسخ دهند و به این ترتیب برای پاسخ احتیاجی به ورود به اپلیکیشن توئیتر نخواهد بود.
 
علاوه بر توئیتر فیسبوک نیز اعلام کرده است که نرم افزار مخصوص موبایل این شرکت با اندروید ۱۱ همگام سازی خواهد شد و کاربران می‌توانند در نسخه بعدی اندروید امکانات بسیار جالبی را در این شبکه اجتماعی تجربه کنند که از میان قابلیت‌های آینده این شبکه اجتماعی می‌توان به قابلیت چت شناور اشاره کرد. با این حال برای مشخص شدن قابلیت‌های جدیدی که قرار است به شبکه‌های اجتماعی اضافه شود باید تا زمان انتشار رسمی اندروید ۱۱ صبر کرد.
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :