معرفی فیلم An American Pickle 2020

کد مطلب 1576 1399-05-20 23:33
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فیلم An American Pickle 2020
ژانر : کمدی
محصول : ایالات متحده آمریکا
بازیگران : Seth Rogen,Sarah Snook,Molly Evensen,Eliot Glazer, نمره منتقدین : 58 تعداد آراء : 2,760
خلاصه داستان : یک کارگر مهاجر در کارخانه خیارشور سازی به طور تصادفی 100 سال فریز می شود و در بروکلین امروزی بیدار می شود. 90دقیقه 10 / 5.8 امتیاز IMDB 2020تاریخ انتشار


درباره فیلم , فیلم An American Pickle 2020خیارشور آمریکایی (An American Pickle) یک فیلم در ژانر کمدی محصول 2020 ایالات متحده آمریکا به کارگردانی براندون تروست (در اولین تجربه کارگردانی خود) است.
این فیلم به قلم سیمون ریچ براساس داستان کوتاهی از وی (به نام "Sell Out" منتشر شده در سال 2013) نوشته شده است .
این فیلم در ابتدا محصول کمپانی سونی پیکچرز بود ولی در اوایل سال 2020 حقوق آن به کمپانی برادران وارنر واگذار شد.
فیلم An American Pickle 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده "An American Pickle" اولین اثر سینمایی استریم HBO MAX میباشد که در این شبکه منتشر شده است.
همچنین در سایر کشورها در سینماها اکران شده است.
"خیارشور آمریکایی" به طور کلی نقدهای مثبتی از منتقدین دریافت کرد و بازی دوگانه ست روگن (بازیگر فیلم Long shot و فیلم The Disaster Artist) مورد تقدیر قرار گرفت.
به جز "ست روگن" در این فیلم ستارگانی همچون سارا اسنوک (بازیگر سریال Succession) ، مولی ایونسن ، الیوت گلازر ، کالن آلن ، کوین اورانورک و شان ولن به ایفای نقش میپردازند.
فیلم خیارشور آمریکاییداستان"ست روگن" در این فیلم به عنوان یک مهاجر یهودی اشکنازی به ایفای نقش میپردازد که در یک کارخانه خیارشور سازی کار میکند و به طور تصادفی 100سال فریز می شود و در شهر مدرن نیویورک (بروکلین) از خواب بیدار می شود و تلاش می کند تا با کمک آخرین فرزندان باقی مانده خود (که توسط ست روگن نیز بازی می شود) با زندگی جدید خود وقف پیدا کند.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :