معرفی فیلم Waiting for the Barbarians 2019

کد مطلب 1577 1399-05-20 23:34
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فیلم Waiting for the Barbarians 2019
ژانر : درام
محصول : ایالات متحده آمریکا , ایتالیا
بازیگران : Mark Rylance,Johnny Depp,Robert Pattinson,Gana Bayarsaikhan, نمره منتقدین : 53 تعداد آراء : 687
خلاصه داستان : یک دادرس که در یک پاسگاه دورافتاده کار می‌کند شروع به سوال از وفاداری خود به امپراطوری می‌کند . 112دقیقه 10 / 6.0 امتیاز IMDB 2019تاریخ انتشار


درباره فیلم ، فیلم Waiting for the Barbarians 2019در انتظار بربرها یا در انتظار وحشی‌ ها (Waiting for the Barbers) یک فیلم در ژانر درام محصول سال 2020 ایتالیا و ایالات متحده آمریکا به کارگردانی سیرو گرا (کارگردان فیلم Birds of Passage) است.
این فیلم براساس رمانی به همین نام نوشته "جان ماکسول کوتسی" ساخته شده است.
در این فیلم ستارگانی همچون مارک رایلنس ، جانی دپ (بازیگر فیلم Dark Shadows) ، رابرت پتینسون (بازیگر فیلم Tenet و The Lighthouse) ، گانا بایارسایخان ، دیوید دنسیک ، سام رید و گرتا اسکاکی به ایفای نقش میپردازند.
فیلم Waiting for the Barbarians 2019 با زیرنویس فارسی چسبیدهاین فیلم برای نخستین بار در جشنواره فیلم ونیز در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ به نمایش درآمد و برای کسب عنوان شیرطلایی بهترین فیلم نامزد شد اما در کسب آن ناکام ماند و این جایزه به فیلم Joker رسید..
حق پخش فیلم در ایالات متحده امریکا را "ساموئل گلدوین فیلمز" بدست آورد و در تاریخ ۷ آگوست ۲۰۲۰ فیلم را اگران کرد.
فیلم نقدهای نسبتا متوسطی دریافت کرده است.
فیلم در انتظار بربرهاداستانداستان درباره یک دادستان میباشد که سال ها متوالی به امپراطوری وفادار مانده است.
او رییس یکی از سازمان‌های یک شهر کوچک مرزی است که درگیر جنگی اتفاقی با وحشی‌ها (بربرها) می‌شود اما دادستان از این نبرد سرباز می‌زند.
نظر و عقیده‌ی وی درمورد امپراطوری زمانی تغییر می‌کند که بازپرس‌هایی از سوی امپراطوری روانه‌ی این منطقه می‌شوند و شروع به رفتار بد و خشن با اسرای جنگی می‌کنند.
همین مساله باعث می‌شود تا دادستان به امپراتوری پشت کرده و به وحشی ها بپیوندد و مقدمات یک شورش همه‌جانبه را علیه امپراطوری که زمانی وفادار به آن بوده، مهیا کند.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :