نهمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور برگزار می شود

کد مطلب 60745 1400-07-18 13:38
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه برگزار می شود.


- اخبار اقتصادی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، نهمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور دانشگاه صنعتی شریف به عنوان بزرگترین و معتبر ترین رویداد در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه به تاریخ 20  الی 22 آبان ماه سال 1400 به صورت غیر حضوری برگزار می شود.
این مسابقات با حضور گسترده برنامه نویسان حرفه ای از کل کشور و همکاری بی نظیر مجموعه های خصوصی و دولتیاز سال 1390 تا کنون، 8 دوره در سطح کشور برگزار شده است.
لازم به ذکر است این رویداد یکی از بزرگترین، معتبر ترین و با سابقه ترین مسابقات در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه می باشد که با هدف شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و همچنین شناسایی برنامه نویسان مستعد و برجسته کشور و ورود این افراد به بازار کار برگزار می گردد.
در ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه، تیم های برنامه نویس دو روز فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند.
 ثبت نام در این مسابقات آغاز شده و تا 15 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
لازم به توضیح است تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی شانس بسیار بالایی برای استخدام در شرکت های معتبر حوزه ICT را خواهند داشت. لذا بدین وسیله از کلیه علاقه مندان به این حوزه دعوت می شود تا در این رویداد بزرگ مشارکت داشته باشند.
همچنین جهت ثبت نام در مسابقات و کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن تماس: 5-66028963-021 تماس حاصل فرمایید.
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :