پیش از این امکان اتصال به حساب کاربری نرم‌افزار واتس‌اپ تنها برای یک گوشی امکان پذیر بود، اما در به‌روزرسانی جدید این نرم افزار امکان استفاده چند کاربر از یک حساب کاربری فراهم خواهد شد.

کد مطلب 1602 1399-05-21 15:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نسخه تحت وب این نرم افزار در مقایسه با اپ موبایلی عملکرد بسیار محدودی دارد؛ برای استفاده از واتس اپ وب باید نسخه موبایلی آن هم به صورت مستمر به اینترنت متصل باشد.


- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ کاربران نرم افزار واتس‌اپ همواره از فقدان امکان دسترسی از طریق چند کاربر به این نرم افزار شکایت داشتند و نسخه تحت وب واتس‌اپ هم نمی توانست نیاز کاربران را برآورده کند.نسخه تحت وب این نرم افزار در مقایسه با اپ موبایلی عملکرد بسیار محدودی دارد؛ برای استفاده از واتس اپ وب باید نسخه موبایلی آن هم به صورت مستمر به اینترنت متصل باشد.در کنار استفاده از واتس اپ وب اگر کاربر بخواهد از یک موبایل دیگر استفاده کند باید از حساب کاربری قبلی خارج شود.واتس اپ برای رفع بخشی از این محدودیتها قصد دارد در به‌روزرسانی جدید خود امکان استفاده چند کاربر از یک حساب کاربری را فراهم کند؛ زمان این به روزرسانی هنوز مشخص نیست.«تیک تاک» از «واتس آپ» سبقت گرفتتداوم اقدامات عجیب در فدراسیون جودو/ دعوت "واتس آپی" از رئیس انجمن کوراش خراسان به کمیته انضباطی! R1356/P/S2,1313,41/CT1 واژه های کاربردی مرتبط علم و تکنولوژی رسانه بیشتر بخوانید... سانچو به گروه‌ «واتس‌اپی» منچستریونایتد ملحق شد


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :