انتشار iOS ۱۵.۱ و قابلیت‎هایی جدید برای کاربران اپل

کد مطلب 63425 1400-08-10 08:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
۱ و قابلیت‎هایی جدید برای کاربران اپل مجموعه: اخبار تکنولوژی اپل iOS ۱۵.


انتشار iOS ۱۵.۱ و قابلیت‎هایی جدید برای کاربران اپل

دسته بندی : اخبار تکنولوژی

اپل iOS ۱۵.۱ را با SharePlay و گزینه‌هایی برای بهبود دوربین iPhone ۱۳ Pro منتشر کرد. 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از The Verge؛ اپل iOS ۱۵.۱ و iPadOS ۱۵.۱ را منتشر می‌کند و ویژگی بزرگ جدید،، بازگشت SharePlay است. SharePlay یک ویژگی است که در ابتدا قرار بود در iOS ۱۵ عرضه شود. این ویژگی به افراد اجازه می‌دهد با دوستان یا خانواده تماس بگیرند و فیلم ببینند یا موسیقی گوش کنند. SharePlay محتوا را همگام‌سازی می‌کند تا همه بتوانند همزمان آن را تماشا کنند.
 
iOS ۱۵.۱ همچنین بهبود‌هایی در گزینه‌های دوربین برای مدل‌های iPhone ۱۳ Pro دارد. یک ضامن خودکار ماکرو جدید برای iPhone ۱۳ Pro موجود است که به شما امکان می‌دهد در صورت آزاردهنده بودن حالت خودکار ماکرو را خاموش کنید. فیلمبرداری ProRes در iOS ۱۵.۱ نیز موجود است، بنابراین می‌توانید با آیفون ۱۳ پرو با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه / ۱۰۸۰p در مدل‌های ۱۲۸ گیگابایتی یا ۴K در مدل‌های ۲۵۶ گیگابایتی و بالاتر، ویدیو‌هایی با کیفیت بهتر ضبط کنید.
 
اپل همچنین به کاربران iOS ۱۵.۱ این امکان را می‌دهد تا کارت واکسن کووید را به برنامه Wallet اضافه کنند. اگر کاربر هوم پاد هستید، iOS ۱۵.۱ صدای بدون ضرر و Dolby Atmos را با پشتیبانی از صدای فضایی به هوم پاد و هوم پاد مینی اضافه می‌کند. iOS ۱۵.۱ و iPadOS ۱۵.۱ هر دو اکنون با مراجعه به بخش تنظیمات،  General  و سپس Software Update در دستگاه‌های سازگار در دسترس هستند.
  


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :