Pocket City Free؛ شهرتان را آباد کنید

کد مطلب 7306 1399-07-07 13:33
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ در فهرست بهترین بازی های آفلاین اندروید، اگر از علاقه‌مندان به سبک شهرسازی و استراتژی هستید، بازی موبایل Pocket City گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شما است. تیم سازنده Pocket City برای خلق یک تجربه بسیار خوب و اعتیادآور از المان‌های بازی Sim City استفاده کرده است و به‌خوبی توانسته آن‌ها را با ایده‌های خود ترکیب کند
زومجی/ در فهرست بهترین بازی های آفلاین اندروید، اگر از علاقه‌مندان به سبک شهرسازی و استراتژی هستید، بازی موبایل Pocket City گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شما است. تیم سازنده Pocket City برای خلق یک تجربه بسیار خوب و اعتیادآور از المان‌های بازی Sim City استفاده کرده است و به‌خوبی توانسته آن‌ها را با ایده‌های خود ترکیب کند.

نکته‌ی جالب دیگر در مورد بازی Pocket City، فضای مورد نیاز بسیار کم آن است که تقریبا ۳۰ مگابایت بیشتر حجم ندارد و جزئیات بسیار بالایی را در قیاس با سایر بازی‌های شهرسازی دراختیار مخاطب خود قرار می‌دهد. تنوع بالای آیتم‌ها و موارد مختلف در شهرسازی Pocket City، باعث می‌شود تا برای ماه‌ها بتوانید از تجربه‌ی آن لذت ببرید.

نسخه اندروید مورد نیاز:  4.4 و بالاتر
حجم: 31 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :