بیش از ۵ هزار خدمت صادراتی به دانش‌بنیان‌ها ارائه شد

کد مطلب 7330 1399-07-07 15:16
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بیش از ۵ هزار خدمت صادراتی به دانش‌بنیان‌ها ارائه شد


- اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حضور دستاوردهای فناورانه دانش‌بنیان‌های کشور در بازارهای جهانی موضوعی خوشایند و هدف بزرگی برای همه شرکت‌هایی است که به این حوزه ورود کرده‌اند و قصد ادامه حیات دارند. سفره گسترده‌ای که می‌تواند توانایی‌ها و ظرفیت‌های دانشی این شرکت‌ها را به رخ دنیا بکشد.
دروازه‌های جهانی برای ورود محصولات دانش‌بنیان فضایی مناسب برای توسعه بازار محصولات و خدمات دانش‌بنیان است. جایی که می‌تواند این خدمات را به دنیا معرفی کند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم در این میان به عنوان یکی از نهادهای حامی زیست‌بوم فناوری و نوآوری در تلاش است تا مسیر ورود این دستاوردها به بازار جهانی را تسهیل کند.
 کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم یکی از نهادهای پیشرو در این حوزه است و تاکنون توانسته 5 هزار و 339 خدمت به متقاضیان ارائه کند. خدماتی که بازار جهانی محصولات و خدمات دانش‌بنیان را توسعه داده است.
خدمات تسهیل کننده فرآیند صادرات کالا‌ها و همچنین آموزش و مشاوره شرکت‌ها در حوزه صادرات از جمله نیازهای اساسی شرکت‌های دانش‌بنیان است. کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سعی می‌کند با شناسایی و ارزیابی شرکت‌های خدماتی فعال در این حوزه، خدماتی با کیفیت و اثربخش در جهت توسعه توان صادراتی شرکت‌ها ارائه کند.
خدمات حمایتی کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری به شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و واسطه‌های صادراتی (شرکت‌های مدیریت صادرات، پایگاه‌های صادراتی، کارگزاران تجاری برون مرزی) ارائه می‌شود.
سمنان| کمیته امداد برای اشتغالزایی از ظرفیت شرکت های دانش بنیان استفاده کندنخستین تلویزیون اینترنتی روستایی به همت شرکت دانش بنیان گلستانی افتتاح شد 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :