بازی Genshin Impact در دسترس قرار گرفت

کد مطلب 7336 1399-07-07 15:22
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ تیم سازنده‌ی Genshin Impact همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را برروی پلتفرم‌های مختلف منتشر کرد و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان نسبت به این قضیه چه خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید
گیم فا/ تیم سازنده‌ی Genshin Impact همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را برروی پلتفرم‌های مختلف منتشر کرد و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان نسبت به این قضیه چه خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Genshin Impact از سری عناوین جهان‌باز، اکشن و نقش‌‌آفرینی به صورت رایگان است که در آن باید در جهانی به نام Teyvat به ماجراجویی بپردازید. سلاح‌ها و آیتم‌های متنوعی نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد تا از آن‌ها به نحو احسن در مقابل دشمنان فراوان استفاده کنید. از نکات خوب این بازی می‌توان به تنوع در کاراکترها و مهارت‌ها اشاره کرد و همچنین از داستان خوبی هم برخوردار است و احتمالا این قضیه باعث جلب رضایت بازی‌بازان خواهد شد. گفتنی است که شرکن میهویو (miHoYo) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده دارد. در مراسم TGS 2020 هم ویدئویی از این بازی منتشر شد که برای تماشای آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

کارگردان بازی Genshin Impact در خصوص انتشار این بازی گفته است:

بسیار خوشحال هستیم که پس از سه سال و نیم تلاش، بالاخره بازی Genshin Impact را در اختیار بازی‌بازان قرار دادیم. در این بازی آزادی عمل فراوانی دارید و قادر به کشف رمز و رازهای بی شماری خواهید بود. وقتی اشتیاق بازی‌بازان برای تجربه‌ی این اثر را دیدیم، انگیزه‌ی ما نیز برای تکمیل آن بیشتر شد و حال امیدوار هستیم که آن‌ها لذت ببرند.
Genshin Impact هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول پلی‌استیشن ۴ و سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل بازی است. فعلا بازی‌بازان می‌توانند سفری به شهرهای Mondstadt و Liyue Harbor داشته باشند. قرار است به‌زودی پنج شهر دیگر به همراه هیولاها، سلاح‌ها و دیگر تجهیزات در قالب به‌روزرسانی‌های رایگان به این عنوان اضافه شود. ضمنا نسخه‌ی نینتندو سوییچ Genshin Impact نیز در راه است، اما تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نیست و دارندگان این کنسول باید منتظر اخبار بیشتری از سوی میهویو باشند.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :