The Elder Scrolls: Blades؛ مثل یک قهرمان با هیولاها بجنگید

کد مطلب 7361 1399-07-07 18:47
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی تاریخ بدون شک سری بازی The Elder Scrolls از شرکت بتسدا است. در این سری بازی شما باید در نقش یک کاراکتر به جنگ علیه هیولای‌های عظیم و کسانی که می‌خواهند شما و سرزمینتان را نابود کنند، بپردازید
زومجی/ یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی تاریخ بدون شک سری بازی The Elder Scrolls از شرکت بتسدا است. در این سری بازی شما باید در نقش یک کاراکتر به جنگ علیه هیولای‌های عظیم و کسانی که می‌خواهند شما و سرزمینتان را نابود کنند، بپردازید. در The Elder Scrolls: Bladess شما به‌عنوان یک قهرمان باید سرزمین خود را که رو به نابودی است را بازسازی کنید که البته با وجود هیولای‌های مختلف کار آسانی را نخواهید داشت. محیط‌های بازی بسیار یادآور سری اصلی بازی هستند و شما می‌توانید از گشت‌وگذار در محیط‌های آن لذت زیادی را ببرید.

گرافیک بازی به‌عنوان یک اثر موبایلی در سطح بسیار خوبی قرار دارد که این موضوع در طراحی محیط، کاراکترها و نورپردازی بازی کاملا به چشم مخاطب می‌آید. با وجود این موارد خوب، بازی از نظر فنی کاملا بهینه نیست و گاهی مشکلات کوچکی برای شما پیش می‌آید. ولی همچنان  می‌توان آن را به‌عنوان یکی از بهترین بازی های گرافیکی اندروید خطاب کرد.

گیم‌پلی The Elder Scrolls: Blades به‌صورت اول شخص و کنترل کردن آن نیز بسیار ساده است و اگر از مخاطبان بازی‌های موبایل باشید به‌سرعت آن را یاد می‌گیرد. شخصی‌سازی کاراکتر اصلی در ابتدای بازی بسیار خوب و می‌توانید جزئیات زیادی را ایجاد کنید. موردی که به تجربه کلی ضربه می‌زند، خرید‌های درون برنامه‌ای بازی است. درواقع اگر بخواهید بدون پرداخت کوچک‌ترین هزینه آن را به اتمام برسانید شاید چندین ماه درگیر آن باشید.

نسخه اندروید مورد نیاز:  6.0 و بالاتر
حجم: 98 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :