حمله پیشکسوتان استقلال به مجیدی؛ چاره کارفقط مربی خارجی است!کانال تلگرامی استقلال نوشت: حسن روشن در انتقاد از فرهاد مجیدی گفت: آقایان فکر…

کد مطلب 66437 1400-09-04 15:48
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
  همچنین سیروس دین محمدی نیز گفت: وضعیت استقلال فقط با آمدن مربی خارجی درست میشود امسال هم خبری از جام نیست!   واکنش احمد موسوی به دست ندادن با مجیدی؛ به مردان روی نیمکت دست دادم! احمد موسوی در پایان بازی با استقلال پاسخ جنجالی به دست ندادن به فرهاد مجیدی داد.


حمله پیشکسوتان استقلال به مجیدی؛ چاره کارفقط مربی خارجی است!

دسته بندی : اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 03 آذر 1400 21:40
کانال تلگرامی استقلال نوشت: حسن روشن در انتقاد از فرهاد مجیدی گفت: آقایان فکر کردند که برای تیم دسته یکی بازی میکنن ؛ مجیدی هر چه زودتر وضعیت رو سامون بده امسال جام نگیره دیگه حق نداره روی نیمکت استقلال بشینه.
 
همچنین سیروس دین محمدی نیز گفت: وضعیت استقلال فقط با آمدن مربی خارجی درست میشود امسال هم خبری از جام نیست!
 
واکنش احمد موسوی به دست ندادن با مجیدی؛ به مردان روی نیمکت دست دادم!
احمد موسوی در پایان بازی با استقلال پاسخ جنجالی به دست ندادن به فرهاد مجیدی داد.
 
احمد موسوی یک هفته مانده به شروع لیگ برتر از سوی فرهاد مجیدی نامش در لیست مازاد استقلال قرار گرفت. احمد موسوی در آخرین روز از فصل نقل و انتقالات از استقلال جدا و راهی گل گهر شد.
 
موسوی قبل از بازی با استقلال سمت نیمکت تیم سابقش رفت و با همه خوش و بش کرد به جز فرهاد مجیدی که این موضوع حسابی جنجالی شد.
 
موسوی در پایان بازی در مورد این حرکت جنجالی اش گفت:   وظیفه من بود، من باید به سمت نیمکت تیم سابقم می‌رفتم چون رفقایم بودند؛ من هر چه مرد بودند، با آن‌ها دست دادم، به مردان روی نیمکت دست دادم.
 
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :