Gangs Town Story؛ در نقش یک گنگستر واقعی بازی کنید

کد مطلب 7818 1399-07-09 18:17
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

آخرین خبر/ Gangs Town Story - action open-world shooter یک بازی اکشن از استودیوی بازی سازی Avega Games است. بازی بزرگ تیرانداز را با گانگسترها ، سرقت از اتومبیل و تفنگ های تفریحی در دنیای آزاد امتحان کنید
آخرین خبر/ Gangs Town Story - action open-world shooter یک بازی اکشن از استودیوی بازی سازی Avega Games است. بازی بزرگ تیرانداز را با گانگسترها ، سرقت از اتومبیل و تفنگ های تفریحی در دنیای آزاد امتحان کنید.

این بازی تیرانداز دنیای آزاد با حالت های مختلف بازی است. در این بازی با پلیس و گانگسترها، سرقت ها و تعقیب ها و موقعیت های بازی خیلی بیشتر درگیر خواهید شد. شما یک گنگستر واقعی شهر هستید - مردی که از هیچ چیز نمی ترسد. دنیای بزرگی در انتظار شماست. مسابقات اتومبیل خود را مرتب کنید و از تعقیب و گریز های فرار کنید. پلیس و گانگسترها از شما پیروی می کنند، اما شما می توانید پیروز شده و رئیس مافیا شوید. این بازی جنایتی مناسب برای طرفداران تیراندازی، رانندگی تانک ها و ماشین ها، مافیاها و باندها است. از تمام توانایی های خود برای ایجاد قبیله مافیایی خود استفاده کنید. پلیس و گانگسترها به شما حمله خواهند کرد. این یک نبرد دشوار خواهد بود. شما نیاز به تعامل با افراد، ماموریت های کامل و حل کارهای پیچیده دارید. سرقت اتومبیل، زرادخانه سلاح و وسایل نقلیه خود را ارتقا دهید. این بازی یک کلون از GTA V یا GTA San Andreas نیست. این بازی داستانی منحصر به فرد خود را دارد. بسیاری از مکانیک ها و اقدامات اختصاصی هستند که در سایر بازی های این سبک یافت نمی شوند.

نسخه اندروید مورد نیاز:  5.0 و بالاتر
حجم: 532 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید


برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :