بازی‌های جدید Game Pass ماه اکتبر مشخص شدند

کد مطلب 8026 1399-07-10 17:16
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم اسکن/ سرویس Xbox Game Pass روز به روز جذاب‌تر، ارزشمندتر و بهتر می‌شود و به زودی با اضافه شدن عناوین بتسدا (Bethesda) در آینده، حتی شاهد افزایش کیفیت بیشتر این سرویس هم خواهیم بود. طبق اعلام قبلی، سرویس EA Play هم قرار بود بدون هزینه‌ی اضافه به Xbox Game Pass Ultimate اضافه شود که این اتفاق در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) امسال رخ خواهد داد که مصادف با عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید مایکروسافت هم هست
گیم اسکن/ سرویس Xbox Game Pass روز به روز جذاب‌تر، ارزشمندتر و بهتر می‌شود و به زودی با اضافه شدن عناوین بتسدا (Bethesda) در آینده، حتی شاهد افزایش کیفیت بیشتر این سرویس هم خواهیم بود. طبق اعلام قبلی، سرویس EA Play هم قرار بود بدون هزینه‌ی اضافه به Xbox Game Pass Ultimate اضافه شود که این اتفاق در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) امسال رخ خواهد داد که مصادف با عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید مایکروسافت هم هست.


https://gamescan.net/?p=66342


در ماه اکتبر قرار است که شاهد اضافه شدن بازی تحسین‌شده‌ی Doom Eternal برروی این سرویس باشیم و این بازی برروی اکس‌باکس وان و اندروید (از طریق سرویس استریم اکس‌کلاود) در دسترس خواهد بود. همچنین Forza Motorsport 7 علاوه بر دو پلتفرم مذکور، برروی رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار خواهد گرفت.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :