مبارز جدید Super Smash Bros. Ultimate معرفی شد

کد مطلب 8065 1399-07-10 21:43
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ نینتندو و آقای ماساهیرو ساکورای (Masahiro Sakurai)، کارگردان بازی Super Smash Bros. Ultimate، امروز رسماً از مبارز بعدی این عنوان محبوب رونمایی کردند و این شخص کسی نیست جز Steve از بازی به شدت محبوب Minecraft
گیم فا/ نینتندو و آقای ماساهیرو ساکورای (Masahiro Sakurai)، کارگردان بازی Super Smash Bros. Ultimate، امروز رسماً از مبارز بعدی این عنوان محبوب رونمایی کردند و این شخص کسی نیست جز Steve از بازی به شدت محبوب Minecraft.

Steve که بخشی از بسته‌ی Fighter Pass Vol. 2 بازی Super Smash Bros. Ultimate، هفتمین مبارز جدید محسوب می‌شود. علاوه بر Steve، شخصیت‌های دیگر Minecraft نظیر Alex ،Zombie و Enderman نیز در بازی مبارزه‌ای نینتندو حضور پیدا خواهند کرد.

لازم به ذکر است که استریم کوتاه امروز تنها برای معرفی مختصر Steve در نظر گرفته شده بود. با توجه به توضیحات آقای ساکورای، در تاریخ ۱۲ مهر (۳ اکتبر) شاهد انتشار یک ویدئوی جدید خواهیم بود که اطلاعات بیشتری از جمله تاریخ عرضه‌ی این شخصیت‌ها را در اختیار ما قرار خواهد داد.

بازی Super Smash Bros. Ultimate هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :