ام‌وی‌ام ایکس55؛ بهترین شاسی‌بلند چینی در میان همکلاسان

کد مطلب 8080 1399-07-10 23:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

دنیای خودرو/ حدود یک سال است خودرو ایکس55 وارد بازار ایران شده و یکی از بهترین شاسی‌بلندهای چینی در بازار فعلی محسوب می‌شود. ام‌وی‌ام ایکس55 به‌دلیل بهبود و ارتقا در شاخص‌های طراحی داخلی و خارجی، فنی و آپشن توانسته است پرچم‌دار برند ام‌وی‌ام باشد که زیرمجموعه‌ای از چری محسوب می‌شود
دنیای خودرو/ حدود یک سال است خودرو ایکس55 وارد بازار ایران شده و یکی از بهترین شاسی‌بلندهای چینی در بازار فعلی محسوب می‌شود. ام‌وی‌ام ایکس55 به‌دلیل بهبود و ارتقا در شاخص‌های طراحی داخلی و خارجی، فنی و آپشن توانسته است پرچم‌دار برند ام‌وی‌ام باشد که زیرمجموعه‌ای از چری محسوب می‌شود. موتور ارتقا یافته این خودرو شبیه هم‌خانواده‌های خود بوده و دارای ظرفیت 1500سی‌سی است و حداکثر قدرت موتور این خودرو معادل 147اسب‌بخار و 210‌نیوتون‌متر حداکثر گشتاور است.

این موتور 4سیلندر 16سوپاپ از گیربکس اتوماتیک 6سرعته DCT استفاده می‌کندکه شتاب صفر تا یک‌صد کیلومتر آن معادل 10.9‌ثانیه است. ترمزهای دیسکی عقب و جلوی خودرو یادشده، مجهز به ABS+EBD هستند. کمپانی چری نشان داده‌ است که همواره به امکانات و آپشن خودرو اهمیت زیادی می‌دهد. این شرکت سعی می‌کند با اضافه کردن آپشن‌های مفید، رقابت را برای رقبای خود سخت کند و سایر ضعف‌های خودرو خود را پوشش دهد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :