اولین تبلیغ تلویزیونی بازی Cyperpunk 2027

کد مطلب 8097 1399-07-11 00:40
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

زومجی/ در ویدیوی تبلیغاتی جدید بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، کیانو ریوز می‌پرسد: « فکر می‌کنید در سال ۲۰۷۷ به چه‌کسی خلافکار می‌گویند؟»
   
با پخش‌ شدن ویدیوی تبلیغاتی از بازی Cyberpunk 2077 درجریان برگزاری فینال لیگ حرفه‌ای بسکتبال آمریکا که بیشتر با نام NBA شناخته می‌شود، به‌نظر می‌آید که تبلیغات و بازاریابی برای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ وارد فاز جدیدی شده است. در ویدیو‌یی ۳۰ ثانیه‌ای که در این مسابقه پخش شد، درکنار تصاویری کوتاه از خود بازی، کیانو ریوز نیز حضور دارد
زومجی/ در ویدیوی تبلیغاتی جدید بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، کیانو ریوز می‌پرسد: « فکر می‌کنید در سال ۲۰۷۷ به چه‌کسی خلافکار می‌گویند؟»
   
با پخش‌ شدن ویدیوی تبلیغاتی از بازی Cyberpunk 2077 درجریان برگزاری فینال لیگ حرفه‌ای بسکتبال آمریکا که بیشتر با نام NBA شناخته می‌شود، به‌نظر می‌آید که تبلیغات و بازاریابی برای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ وارد فاز جدیدی شده است. در ویدیو‌یی ۳۰ ثانیه‌ای که در این مسابقه پخش شد، درکنار تصاویری کوتاه از خود بازی، کیانو ریوز نیز حضور دارد. ضرب‌آهنگ موسیقی این ویدیو به‎‌نام Bad Guy که با حال‌و‌هوای آن به‌خوبی تطابق دارد نیز اثر بیلی آیلیش است. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) برای پلتفرم‌هایی چون ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی منتشر خواهد شد.

با اینکه این ویدیو‌ی تبلیغاتی بسیار کوتاه است، ولی در عین حال می‌تواند برای هواداران این بازی بسیار جذاب باشد. چرا که کیانو ریوز درحال‌حاضر چهره‌ی بسیار شناخته‌شده و محبوبی است؛ مخصوصا حالا که او قرار است در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ نقش شخصیت جانی سیلورهد را ایفا کند. به‌نظر می‌آید که استودیو‌ی سی‌دی پراجکت رد می‌خواهد مانند کمپین‌های تبلیغاتی بازی‌های GTA، عرضه‌ی پرسروصدایی برای سایبرپانک ۲۰۷۷ داشته باشد. به‌همین‌خاطر احتمالا کیانو ریوز نیز در تبلیغات آینده‌ی این بازی نقش پررنگی خواهد داشت.

نظر شما دراین‌باره چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :