اطلاعات جدیدی از بازی Stray منتشر شد

کد مطلب 8129 1399-07-11 12:02
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ Stray، یکی از بازی‌های حاضر در رویداد The Future of Gaming شرکت سونی، عنوانی بود که به سرعت طرفداران زیادی را پیدا کرد. حال به لطف به‌روزرسانی صفحه‌ی بازی در وب‌سایت پلی‌استیشن، اطلاعات جدیدی را از این بازی و گربه‌ی دوست داشتنی آن بدست آورده‌ایم
گیم فا/ Stray، یکی از بازی‌های حاضر در رویداد The Future of Gaming شرکت سونی، عنوانی بود که به سرعت طرفداران زیادی را پیدا کرد. حال به لطف به‌روزرسانی صفحه‌ی بازی در وب‌سایت پلی‌استیشن، اطلاعات جدیدی را از این بازی و گربه‌ی دوست داشتنی آن بدست آورده‌ایم.

با توجه به توضیحات ارائه شده، پیش زمینه‌ی کلی بازی Stray را می‌توان به این شکل توصیف کرد: «گمشده، تنها و جدا شده از خانواده‌‌اش، یک گربه‌ی راه گذر باید از یک راز باستانی پرده برداری کند تا بتواند از یک شهر فراموش شده فرار کرده و راه خانه را پیدا کند. Stray یک بازی سوم شخص ماجراجویی است که وقایع آن در خیابان‌های پرنور و با جرئیات یک شهر در حال تخریب و محیط‌های تاریک بخش‌های پایینی آن جریان دارد. از دید یک گربه‌ی راه گذر به دنیا نگاه کرده و با بازی‌گوشی با محیط تعامل داشته باشید.»

گربه‌ی حاضر در بازی Stray از طریق پشت‌بام‌ها و کوچه‌ها می‌تواند در محیط شهر جابه‌جا شده و به اکتشاف بپردازد. البته با توجه به توضیحات ارائه شده در مورد شهر، «تنها ساکنان این مکان ربات‌های ساده و موجودات خطرناک هستند.» با در نظر گرفتن این موضوع، بازی‌بازان در طی تجربه‌ی Stray با دشمنان نیز روبه‌رو خواهند شد.

البته از آن‌جایی که بازی‌بازان قرار است کنترل یک گربه را در اختیار بگیرند، توسعه دهندگان نیز تلاش کرده‌اند تا ویژگی‌های رفتاری گربه‌ها را در عنوان خود نیز پیاده سازی کنند. تیم توسعه دهنده به شما پیشنهاد می‌کنند در بازی Srtay «چالاک باشید، بچه‌گانه رفتار کرده و حتی در برخی موارد، ساکنان عجیب این دنیای بیگانه را اذیت کنید.» در نهایت باید اضافه کنیم که خوشبختانه این گربه‌ی بامزه در ماجراجویی بزرگ خود تنها نیست و یک پهباد پرنده با نام B12 نیز به او کمک می‌کند.

بازی Stray در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :