اولین تریلر از گیم‌ پلی بازی Amnesia: Rebirth منتشر شد

کد مطلب 8156 1399-07-11 13:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ استودیوی فریکشنال گیمز (Frictional Games) سرانجام اولین تریلر رسمی از گیم‌پلی بازی Amnesia: Rebirth را منتشر کرد. این تریلر جدید، استایل هنری بازی و برخی از معماهای موجود در آن را نمایش می‌دهد
گیم فا/ استودیوی فریکشنال گیمز (Frictional Games) سرانجام اولین تریلر رسمی از گیم‌پلی بازی Amnesia: Rebirth را منتشر کرد. این تریلر جدید، استایل هنری بازی و برخی از معماهای موجود در آن را نمایش می‌دهد.

بازی Amnesia: Rebirth یک ماجراجویی هولناک از طریق ویرانی و ناامیدی و کاوش در محدوده‌های مقاومت انسانی را نشان می‌دهد. در این اثر، بازی‌بازان نقش زنی به نام تاسی تریانون (Tasi Trianon) را برعهده دارند که خود در میان میان صحرای بزرگ الجزایر پیدا می‌کند. چندی روزی گذشته است و بازی‌بازان باید وی را از طریق رعب و وحشت شخصی اش راهنمایی کنند. علاوه بر این و در حالی که آنها تلاش می کنند از یک منظره متروک عبور کنند باید با امیدها، ترس‌ها و پشیمانی‌های تلخ خود نیز مبارزه نمایند.

در همین خبر می‌توانید اولین تریلر منتشر شده از گیم‌پلی Amnesia: Rebirth را مشاهده کنید.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :