تویوتا کمری ۲۰۲۱ کمتر از یک ماه دیگر عرضه می‌ شود

کد مطلب 8169 1399-07-11 14:48
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

باشگاه خبرنگاران/ بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط شرکت تویوتا، مدل جدید اتومبیل کمری قرار است از بروزرسانی‌های قابل توجه‌ای برای سال ۲۰۲۱ برخوردار شود. گفته می‌شود تغییرات در نظر گرفته شده برای سری جدید تویوتا کمری حجم بالایی ندارد، اما با این حال مواردی است که طرفداران این شرکت با مطلع شدن از آن خوشحال خواهند شد
باشگاه خبرنگاران/ بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط شرکت تویوتا، مدل جدید اتومبیل کمری قرار است از بروزرسانی‌های قابل توجه‌ای برای سال ۲۰۲۱ برخوردار شود. گفته می‌شود تغییرات در نظر گرفته شده برای سری جدید تویوتا کمری حجم بالایی ندارد، اما با این حال مواردی است که طرفداران این شرکت با مطلع شدن از آن خوشحال خواهند شد.

برای شروع شرکت تویوتا سری جدید XSE را به قالب هیبریدی اتومبیل جدید خود اضافه کرده که باعث می‌شود سیستم تعلیق اتومبیل از حالت اسپرت‌تری برخوردار شود. تصاویر منتشر شده از این خودرو، کمری ۲۰۲۱ را با رنگ خاکستری به نمایش درآورده‌اند. طراحی جدید شرکت تویوتا باعث شده تا دریچه‌های هوای اتومبیل شکلی مانند داخل کندوی زنبور عسل را به خود بگیرند و ظاهری چشم نواز داشته باشند.

شرکت تویوتا همچنین نسخه‌های مختلف اتومبیل جدید خود را به سپر جدید مجهز کرده که ظاهر اتومبیل‌ها را به طرز شگفت‌انگیزی بهبود می‌بخشد. چرخ‌های کمری ۲۰۲۱ نیز از برش و قالب جدیدی پیروی می‌کند که در سرعت و قدرت اتومبیل در کنار زیبایی آن تاثیر می‌گذارند.
 
تغییرات اعمال شده در داخل کابین تویوتا کمری ۲۰۲۱

تغییرات دوست‌داشتنی تویوتا در داخل کابین راننده نیز دیده می‌شوند. بخش داخلی خودرو با چوب سیاه و قالبی اسپرت زیبا‌سازی شده تا جوانان بیشتری را بازار هدف خود قرار دهد. در ادامه شرکت تویوتا سیستم صوتی تصویری اتومبیل خود را با قرار دادن صفحه نمایش ۷ اینچی ارتقا داد که خریداران می‌توانند در صورت تمایل آن را به ۹ اینچ نیز برسانند.

سیستم‌های داخلی اتومبیل به نرم افزار‌های CarPlay شرکت اپل و Android Auto مجهز هستند. گفتنی است؛ قیمت در نظر گرفته شده برای این اتومبیل‌های ارتقا یافته کمتر از نمونه‌های سال پیش است. این خودرو با قیمت ۲۸۲۶۵ دلار حدود ۱۲۰۰ دلار کمتر از مدل سال ۲۰۲۰ قیمت دارد. شرکت تویوتا قصد دارد اتومبیل جدید خود را در اواسط ماه اکتبر سال جاری وارد بازار جهانی کند.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :