تاریخ انتشار بازی 9th Dawn III: Shadow of Erthil مشخص شد

کد مطلب 8196 1399-07-11 16:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ تیم سازنده‌ی 9th Dawn III: Shadow of Erthil که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن بر روی پلتفرم‌های مختلف را 15 مهر 99 اعلام کرد که می‌تواند خبر خوبی برای بسیاری از بازی‌بازان باشد. همچنین ویدئوی تازه‌ای از این بازی منتشر شده است که در همین خبر آن را با هم مشاهده خواهیم کرد
گیم فا/ تیم سازنده‌ی 9th Dawn III: Shadow of Erthil که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن بر روی پلتفرم‌های مختلف را 15 مهر 99 اعلام کرد که می‌تواند خبر خوبی برای بسیاری از بازی‌بازان باشد. همچنین ویدئوی تازه‌ای از این بازی منتشر شده است که در همین خبر آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

بازی‌های دوبعدی هنوز هم می‌توانند برای بسیاری از بازی‌بازان جذاب و مهیج باشند. پیش‌بینی می‌شود که 9th Dawn III: Shadow of Erthil با سبک‌های نقش‌آفرینی و جهان‌باز نیز یکی از همین آثار باشد و عده‌ی بی‌شماری را به خود جذب کند.

در این بازی باید هدایت تیمی قدرتمند را به عهده گرفته و وارد سرزمینی به نام اشویک (Ashwick) بشوید تا رمز و رازهای فراوان آن را پیدا کنید. بیش از ۲۷۰ نوع هیولا، ۱۴۰۰ آیتم و ۳۰۰ سلاح در این عنوان وجود دارد که تنوع خوبی را نشان می‌دهد. بازی علی‌رغم گرافیک ساده‌ای که دارد، بسیار دوست داشتنی و اعتیاد آور است و پس از گذشت مدتی بازی‌بازان را با چالش‌هایش درگیر خواهد کرد. ضمنا یک بخش آنلاین هم در بازی وجود دارد که آن را می‌توانید با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان تجربه کنید.

بد نیست بدانید که شرکت ولرویر (Valorware) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار 9th Dawn III: Shadow of Erthil را به عهده خواهد داشت.

بازی ۹th Dawn III: Shadow of Erthil قرار است در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۹ (۶ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۱۵٫۹۹ دلار(حدود 462 هزار تومان) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ و همچنین با قیمت ۹٫۹۹ دلار(حدود 290 هزار تومان) برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی قرار است در هفته‌ی ابتدایی با تخفیف مناسبی (۹٫۹۹ دلار) در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :