معرفی فیلم Tinker Tailor Soldier Spy 2011

کد مطلب 1733 1399-05-28 01:33
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فیلم Tinker Tailor Soldier Spy 2011 زیرنویس فارسی چسبیده کیفیت : 1080p BluRay
ژانر : درام , رازآلود , هیجان انگیز
محصول : آلمان , انگلستان , ایالات متحده آمریکا , فرانسه
بازیگران : Mark Strong,John Hurt,Zoltán Mucsi,Péter Kálloy Molnár, نمره منتقدین : 85 تعداد آراء : 183,320
خلاصه داستان : داستان فیلم، داستان فرد اول سازمان بریتانیا به نام «کنترل» ( جان هرت ) است که با یک اسم رمز به نام «سیرک» شناخته می شود. او یکی از جاسوسان ماهرش به نام «جیم پردیوکس» ( مارک استرانگ ) را برای ماموریتی می فرستد. جیم مامور است تا ژنرالی مجارستانی که به نظر عنصری تهدید کننده است را تفتیش کند. اما او توسط نیرو های شوروی دستگیر و زخمی می شود، از طرفی کنترل هم به همراه دستیارش «جورج اسمایلی» ( گری الدمن ) می خواهند اوضاع را مرتب کنند که در اقدامی تعجب برانگیز توسط سازمان های جهانی باز نشسته می شوند... 122دقیقه 10 / 7.0 امتیاز IMDB 2011تاریخ انتشار


درباره فیلم , فیلم Tinker Tailor Soldier Spy 2011بندزن خیاط سرباز جاسوس ( Tinker Tailor Soldier Spy ) فیلمی در ژانر درام ، رازآلود و هیجان انگیز محصول سال 2011 کشورهای فرانسه,انگلستان,آلمان و ایالات متحده آمریکا به کارگردانی توماس آلفردسن بر اساس رمانی اثر ژان لو کره ساخته شده است .
بازیگرانی همچون گری الدمن , کالین فرث , تام هاردی و بندیکت کامبرباچ در Tinker Tailor Soldier Spy 2011 به ایفای نقش می پردازند .
"این فیلم دارای رده سنی بزرگسال (R) به دلیل به کاربردن برخی الفاظ ، خشونت و برخی ارجاعات جنسی می باشد ." فیلم  Tinker Tailor Soldier Spy 2011 با زیرنویس فارسی چسبیدهTinker Tailor Soldier Spy 2011 مورد تحسین منتقدان و نویسندگان سینمایی قرار گرفت .
بازی گری الدمن نیز مورد ستایش قرار گرفت و جوایز زیادی از جمله جایزهٔ بهترین فیلمنامهٔ اقتباسی را از بفتا را به خود اختصاص داد.
همچنین در وب‌گاه نقد فیلم  Rotten Tomatoes  از 227 نقد منتشر شده ، توانست 83 درصد رضایتمندی را کسب کند.
و در وب‌گاه نقد فیلم metacritic از 491 نقد منتشر شده توانست امتیاز 85 را به خود اختصاص دهد.
فیلم بندزن خیاط سرباز جاسوس داستانداستان فیلم، داستان فرد اول سازمان بریتانیا به نام «کنترل» ( جان هرت ) است که با یک اسم رمز به نام «سیرک» شناخته می شود.
او یکی از جاسوسان ماهرش به نام «جیم پردیوکس» ( مارک استرانگ ) را برای ماموریتی می فرستد.
جیم مامور است تا ژنرالی مجارستانی که به نظر عنصری تهدید کننده است را تفتیش کند.
اما او توسط نیرو های شوروی دستگیر و زخمی می شود، از طرفی کنترل هم به همراه دستیارش «جورج اسمایلی» ( گری الدمن ) می خواهند اوضاع را مرتب کنند که در اقدامی تعجب برانگیز توسط سازمان های جهانی باز نشسته می شوند...


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :