تحصیل در دانشگاه های ترکیه

کد مطلب 8336 1399-07-12 13:56
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

بازار/برای تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه، نیازی نیست اطلاعات پراکنده را از اینجاوآنجا به دست آورید. شما با مطالعه‌ی کتاب راهنمای جامع تحصیل در ترکیه می‌توانید به‌طور یکجا به این اطلاعات دسترسی داشته باشید
بازار/برای تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه، نیازی نیست اطلاعات پراکنده را از اینجاوآنجا به دست آورید. شما با مطالعه‌ی کتاب راهنمای جامع تحصیل در ترکیه می‌توانید به‌طور یکجا به این اطلاعات دسترسی داشته باشید. کتاب راهنمای جامع تحصیل در ترکیه، تمامی اطلاعات مربوط به دانشگاه‌های ترکیه از جمله رشته‌ها، شهریه‌ی دانشگاه‌ها، امکانات هر دانشگاه و نحوه‌ی ثبت‌نام و همچنین اطلاعات مربوط به آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های ترکیه را به شما ارائه می‌کند.
چنانچه پس از پایان دوره‌ی دبیرستان، متقاضی ادامه‌ی تحصیل در رشته‌ی دلخواه خود در یکی از دانشگاه‌های کشور ترکیه هستید، شما باید در آزمون یوس (YÖS) شرکت کنید. دانشگاه‌های ترکیه با توجه به ظرفیت در نظر گرفته شده برای دانشجویان خارجی در تمامی رشته‌ها از جمله پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، مهندسی، معماری، هنر و ... نسبت به پذیرش آنان بر اساس نتایج آزمون یوس (YÖS) اقدام می‌کنند.
دانشجویانی که در آزمون یوس (YÖS) نمره‌ی قبولی را کسب کنند علاوه بر داشتن مجوز ادامه‌ی تحصیل در رشته‌های گفته‌شده، شهریه‌ی تحصیلی کم‌تری نیز پرداخت می‌کنند و بدون نیاز به پرداخت شهریه‌های بالای تحصیلی دانشگاه‌های خصوصی، در دانشگاه‌های دولتی ترکیه ثبت‌نام می‌کنند که برخی نیز مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هستند.
موسسه متروپل وزرا نمایندگی رسمی موسسه متروپل آنکارا در تهران، میزبان همه‌ی شما عزیزانی است که نیاز به مشاوره و یا ثبت‌نام در دوره‌ی آمادگی آزمون ورودی دانشگاه‌های ترکیه (یوس) را دارید. این موسسه شما را قدم‌به‌قدم از ابتدا تا روز برگزاری آزمون همراهی خواهد کرد.
این دوره‌ها به‌صورت حضوری و یا ترکیبی (حضوری-مجازی) برگزار می‌گردد تا بدون نگرانی از شرایط ویژه ناشی از بیماری کرونا بتوانید از آن استفاده کنید.
فرصت تخفیف ویژه ۱۰ درصدی ثبت‌نام را تا ۱2 مهرماه از دست ندهید.
برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر شماره 1 را به سامانه‌ی پیامکی 2000997 پیامک کنید تا کارشناسان مجرب این موسسه با شما تماس بگیرند.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :