ساخت ساعت با قطعات خودروهای لندروور قدیمی

کد مطلب 8494 1399-07-13 10:49
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

پرشین خودرو/ یک شرکت ساعت سازی، با استفاده از قطعات خودروهای لندروور، اقدام به طراحی و ساهت ساعت های ویژه ای با این قطعات کرده است.
 بنیانگذاران شرکت REC Watches با شناسایی خودروهایی که برای بازیافت آماده می شود، قطعاتی از این خودروها را تهیه و با آنها ساعت هایی تولید می کنند که روح خودروی قدیمی در آن خودنمایی می کند
پرشین خودرو/ یک شرکت ساعت سازی، با استفاده از قطعات خودروهای لندروور، اقدام به طراحی و ساهت ساعت های ویژه ای با این قطعات کرده است.
 بنیانگذاران شرکت REC Watches با شناسایی خودروهایی که برای بازیافت آماده می شود، قطعاتی از این خودروها را تهیه و با آنها ساعت هایی تولید می کنند که روح خودروی قدیمی در آن خودنمایی می کند.

شاید بتوان مجموعه خیره کننده پورشه 911 اس را یکی از بهترین کارهای این دو هنرمند معرفی کرد اما در کل می توان مدعی شد تمام کارهای Jonathan Jamstrup و Christian Mygh از بنیانگذاران شرکت ساعت سازی REC Watches از طراحی کلاسیک برخوردار است که همواره مشتریان خاص خود را داشته است.

یکی از آخرین نمونه های تولید شده توسط این شرکت، مربوط می شود به دو ساعتی که با قطعات خودروهای لندروور ساخته شده است.

این ساعت ها با اجزای دو خودروی لندروور سری3 مدل 1981 و لندروور دیفندر مدل 2003 ساخته شده است
طراحی ساعت ها به گونه ای است که تمام ابهت و شکوه خودروهای این برند در یک ساعت 40 میلی متری متبلور شده است.

ساعت های ساخته شده با قالب مربعی شکل خود همان طراحی و خطوط صاف لندروور را یادآوری می کند.
سازندگان این ساعت در یک گفت و گو مدعی شدند که هدف شان از طراحی این ساعت ها، القای روح ماجراجویی لندروور به خریداران و ادای احترام به این برند بریتانیایی بوده است.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :