هیولای گران قیمت کنکور‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و راهکار استاد اپ

کد مطلب 8500 1399-07-13 10:55
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

بازار/ برای کاری به یکی از آموزشگاه های کنکور سر زدم. دختر خانمی نگران را دیدم که به فروشنده مرکز التماس می کرد
بازار/ برای کاری به یکی از آموزشگاه های کنکور سر زدم. دختر خانمی نگران را دیدم که به فروشنده مرکز التماس می کرد. گویا هزینه یک دوره کلاس چهارده یا هفده میلیون بود!!!!!! و دختر نمی توانست طبق مدل آموزشگاه پرداخت کند.

برای جور کردن پول اولیه که حدود ۴ میلیون بود وقت میخواست. از یک طرف با موبایل با پدرش حرف میزد و اینجا هم که با صورت خیس عرق و موهای پریشانِ از زیر مقنعه بیرون زده خواهش و تمنا می کرد. فروشنده خیلی بی تفاوت می گفت قبولی دانشگاه که با دست خالی نمیشه.

خب اولش حس ترحم کردم. بعد که فکر کردم دیدم ترحم به چه درد مردم می خورد. این یک مشکل است. دانش آموزان دیگری هم هستند که در محل زندگیشان به آموزش با کیفیتی دسترسی ندارند.

دغدغه ام را با همکارانم در استاد اپ در میان گذاشتم. مشکل را درک کردیم و برای ساختن یک راه حل باکیفیت تلاش کردیم. چون واقعا دلمان می خواست کمکی کنیم.

دوره ما در دهه هفتاد، دست خالی یعنی بی سوادی و درس نخواندن. الان یعنی نداشتن ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان پول ثبت نام کلاس. برای خیلیها یعنی فروختن فرش زیر پا، برای خیلیهای دیگر یعنی بی خیال دانشگاه. چراااااا؟  قرار نیست جز استرس کنکور، درد دیگری داشته باشیم.

اکنون بخشی را با ویژگیهای زیر به استاد اپ اضافه کردیم که با هزینه بسیار کم در اختیار همه در هر جایی که هستند قرار می گیرد:

-  با تجربه 23 سال آموزش مجازی، ویدیوهای با کیفیتِ دروس کنکور و حل تست را با اساتید برجسته کشور به مرور ضبط و منتشر می نماییم.

-  برنامه های جنبی آموزشی شامل مشاوره آنلاین تحصیلی، تلسکوپ و میکروسکوپ آنلاین در این برنامه وجود دارد.

-  استاد اپ فقط محدود به آموزشهای کنکور نمی شود و 800 دوره دیگر هم برای همه اعضای خانواده دارد (از جمله دروس مقاطع تحصیلی پایین تر).

-  هزینه اشتراک استاد اپ بسیار مقرون به صرفه و معادل 29 هزار تومان ماهانه می باشد.

البته دانلود و نصب استاد اپ کاملاً رایگان است و شما می توانید از جلسات رایگان دروس آن قبل از اشتراک لذت ببرید.

برای نصب رایگان استاد اپ و مشاهده دروس رایگان آن کلیک کنیداین مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :