اوقات فراغت‌تان را با یک بازی ساده اما مهیج پر کنید

کد مطلب 8575 1399-07-13 15:15
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

آخرین خبر/ می‌توان Battle Disk را آن دسته بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای دانست با استفاده از کانسپتی ساده، توانسته در جذب مخاطب موفق عمل کند‌.

کارکتر کوچک شما وظیفه محافظت از نیمه‌ای از زمین و مهره‌های شیشه‌ای درون آن را به عهده دارید
آخرین خبر/ می‌توان Battle Disk را آن دسته بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای دانست با استفاده از کانسپتی ساده، توانسته در جذب مخاطب موفق عمل کند‌.

کارکتر کوچک شما وظیفه محافظت از نیمه‌ای از زمین و مهره‌های شیشه‌ای درون آن را به عهده دارید. در طرف مقابل نیز تیم رقیبتان حضور دارد. توپ در دستان شما قرار می‌گیرد و با اسلاید کردن روی صفحه، آن را به سمت رقیبتان شلیک می‌کنید. باید توجه داشته باشد که اگر توپ با رقیبتان اصابت کند، آن را در میانه راه می‌قاپد و بر علیه خودتان استفاده می‌کند. درنتیجه بهترین راه هدف گرفتن گوشه‌هایی است که کارکتر یا کارکترهای رقیبتان حضور ندارند‌. درنهایت کسی که بتواند تمام مهره‌های شیشه‌ای تیب رقیب را بشکند، برنده خواهد بود.

بازی مرحله‌ای است و به این زودی‌ها به اتمام نمی‌رسد. همچنین شستی و آفلاین بودن آن به شما این اجازه را می‌دهد تو در هر زمان و هر مکان، بتوانید Battle Disk را برای سپری کردن اوقات فراغتتان بازی کنید. یکی از نکات مثبت درخصوص بازی روان بودن گیم‌پلی آن است. مهم نیست روی چه دیوایسی Battle Disk را تجربه می‌کنید، بازی کاملا نرم و روان اجرا می‌شود و از نظر حجم نیز فضای بسیار محدودی را اشغال می‌کند. از نظر بصری نیز اتفاقات خاصی در بازی رخ نمی‌دهد و همه چیز به همان سادگی‌ است که از یک بازی آرکید انتظارش را داریم.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا

حجم: 40 مگابایت

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - iOS*این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :