اولین تصویر واقعی پلی‌استیشن ۵ منتشر شد

کد مطلب 8600 1399-07-13 16:40
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم اسکن/ مطمئناََ عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی در ماه نوامبر یک اتفاق بسیار خوب برای صنعت بازی‌های ویدیویی خواهد بود و ما سرانجام در ماه آینده می‌توانیم به پلی‌استیشن ۵ دسترسی داشته باشیم. عده‌ی کثیری از طرفداران در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) به پلی‌استیشن ۵ دست پیدا می‌کند در حالی که بعضی از آن‌ها در مناطق دیگر باید تا ۲۹ آبان (۱۹ نوامبر) صبر کنند
گیم اسکن/ مطمئناََ عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی در ماه نوامبر یک اتفاق بسیار خوب برای صنعت بازی‌های ویدیویی خواهد بود و ما سرانجام در ماه آینده می‌توانیم به پلی‌استیشن ۵ دسترسی داشته باشیم. عده‌ی کثیری از طرفداران در تاریخ ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) به پلی‌استیشن ۵ دست پیدا می‌کند در حالی که بعضی از آن‌ها در مناطق دیگر باید تا ۲۹ آبان (۱۹ نوامبر) صبر کنند. قبل از این که کنسول عرضه شود باید این را بدانید که به زودی ویدئوهای دسترسی زودهنگام یوتیوبرهای مشهور منتشر خواهد شد.


https://gamescan.net/?p=66676


امروز، تعداد زیادی از یوتیوبرهای معروف ژاپنی دسترسی زودهنگام خود و تجربه از پلی‌استیشن ۵ را به اشتراک خواهند گذاشت و ما سرانجام می‌توانیم قابلیت‌های جدید و سیستم عامل آن را مشاهده کنیم. این ویدئوها از فردا ساعت ۱۲:۳۰ اجازه‌ی انتشار پیدا می‌کنند. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که سونی چه محتویاتی را برای این یوتیوبرها در دسترس قرار داده‌اند اما احتمال دارد دمویی از یک بازی نسل بعدی و یا ویدئوهایی از سیستم عامل منتشر شود.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :