خبر بد برای طرفداران بازی Godfall

کد مطلب 8644 1399-07-13 19:35
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

گیم فا/ حدود یک ماه دیگر تا انتشار جدیدترین اثر استودیوی کانترپلی گیمز (Counterplay Games)، یعنی بازی Godfall باقی مانده و تا به حال جزئیات مختلفی از این عنوان منتشر شده است. به‌تازگی اطلاعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد این بازی برای اجرا به اتصال دائم به اینترنت نیاز دارد
گیم فا/ حدود یک ماه دیگر تا انتشار جدیدترین اثر استودیوی کانترپلی گیمز (Counterplay Games)، یعنی بازی Godfall باقی مانده و تا به حال جزئیات مختلفی از این عنوان منتشر شده است. به‌تازگی اطلاعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد این بازی برای اجرا به اتصال دائم به اینترنت نیاز دارد.

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، بازی Godfall دارای بخش آفلاین نخواهد بود و بازی‌بازان برای تجربه‌ی بخش تک‌نفره نیاز به اتصال دائم به اینترنت خواهند داشت. شرکت گیرباکس (Gearbox) و استودیوی کانترپلی گیمز اعلام کرده‌اند که این بازی یک عنوان سرویس محور نیست؛ با این حال این بدان معنا نیست که برای تجربه‌ی آن نیاز به اتصال دائم به اینترنت ندارید.

بازی Godfall عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی لوتر اسلشر است که در یک جهان فانتزی جریان دارد. این بازی سعی دارد عناصر نقش‌آفرینی و لوت کردن را با یکدیگر ترکیب کند. بازی‌بازان می‌توانند شخصیت‌ها، لباس‌ها و سلاح‌های خود را شخصی‌سازی نمایند. همچنین اخیراً مشخص شده است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی بر خلاف نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ که قیمتی ۷۰ دلاری دارد، با قیمت ۶۰ دلار به فروش می‌رود.

بازی Godfall در تاریخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۰) برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :