هواداران ناراضی بازی Spider-Man سازندگان را تهدید کرده‌اند

کد مطلب 8661 1399-07-13 21:02
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

گیم فا/ اخیرا استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) اطلاعات مختلفی از بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Marvel’s Spider-Man را منتشر کرد.

در جزییات منتشر شده به بهبودهای گرافیکی اعمال شده در این نسخه از بازی نیز اشاره شده بود که شامل تغییر ظاهر شخصیت اصلی بازی نیز می‌شد
گیم فا/ اخیرا استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) اطلاعات مختلفی از بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Marvel’s Spider-Man را منتشر کرد.

در جزییات منتشر شده به بهبودهای گرافیکی اعمال شده در این نسخه از بازی نیز اشاره شده بود که شامل تغییر ظاهر شخصیت اصلی بازی نیز می‌شد. اگرچه تیم سازنده بهبود گرافیکی بازی برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ را دلیل این تغییرات اعلام کرده بود ولی به نظر می‌رسد برخی از کاربران به شدت از این موضوع ناراضی هستند.

به گفته‌ی آقای برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، کارگردان نوآوری بازی Marvel’s Spider-Man، کاربران ناراحت و ناراضی حتی دست به تهدید او نیز زده‌اند. آقای اینتیهار با انتشار پیامی در حساب توییتر خود از شوق و اشتیاق هواداران برای بازی قدردانی کرده ولی به این نکته نیز اشاره کرده است که این گونه رفتارها به هیچ‌وجه قابل قبول نیستند. علاوه بر این، این عضو ارشد تیم سازنده متن پیام تهدیدآمیز دریافتی خود را نیز با هواداران به اشترک گذاشته است.

خطاب به هواداران مرد عنکبوتی: «من از شما بابت شوق و اشتیاقتان تشکر می‌کنم ولی فرستادن پیامی با این مزمون که «شما مرا پیدا کرده و شکار خواهید کرد. این را هر چه سریع‌تر درست کن» به هیچ وجه قابل قبول نیست. با توجه به شرایط جهان امروز بهتر است تلاش کنیم ابزاری برای گسترش خوبی باشیم و به یکدیگر احترام بگذاریم.»

پس از انتشار این پیام، آقای اینتیهار با پیام‌های دوستانه و محبت‌آمیز دیگران روبه‌رو شده است. آقای نیل دراکمن (Neil Druckmann) از استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) از این موضوع که آقای اینتیهار باید با چنین مشکلی روبه‌رو شود، ابراز تاسف کرده است. علاوه بر نیل دراکمن، افراد سرشناس دیگری مانند کارگردان بازی God of War، نویسنده‌ی سابق کتاب‌های مصور سری Spider Man و بسیاری دیگر از افراد نیز از آقای اینهیتار حمایت کرده‌اند.

متاسفانه رفتارهای تهدیدآمیز و خشونت‌آمیز در فضای مجازی رخدادی است که از سال‌ها پیش شروع شده و صنعت بازی‌های ویدئویی و افراد فعال در آن نیز از گذشته درگیر آن بوده‌اند. با این حال به نظر می‌رسد اعضای فعال در این صنعت برای حمایت از یکدیگر و افرادی که درگیر این مشکل شده‌اند، به خوبی آماده هستند. حتی پیام منتشر شده از سوی آقای اینتیهار نیز با تشکر از هواداران سری آغاز می‌شود که در جایگاه خود بسیار جالب توجه است.

هر دو بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales و Marvel’s Spider-Man Remastered در تاریخ ۲۲ آبان ماه سال جاری (۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفتاین مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :