نسخه‌ آزمایشی واقعیت مجازی Microsoft Flight Simulator عرضه خواهد شد

کد مطلب 8677 1399-07-13 22:32
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه

گیم فا/ با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط استودیوی اسوبو (Asobo) و مایکروسافت، طرفداران پلتفرم واقعیت مجازی به زودی قادر خواهند بود تا خود را در بازی عظیم و تحسین شده‌ی Microsoft Flight Simulator غوطه‌ور کنند.

یورگ نیومن (Jorg Neumann)، رهبر تیم توسعه‌ی Microsoft Flight Simulator، در طی یک ویدئوی پرسش و پاسخ اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند بتای خصوصی نسخه‌ی وافعیت مجازی بازی را به زودی منتشر کنند
گیم فا/ با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط استودیوی اسوبو (Asobo) و مایکروسافت، طرفداران پلتفرم واقعیت مجازی به زودی قادر خواهند بود تا خود را در بازی عظیم و تحسین شده‌ی Microsoft Flight Simulator غوطه‌ور کنند.

یورگ نیومن (Jorg Neumann)، رهبر تیم توسعه‌ی Microsoft Flight Simulator، در طی یک ویدئوی پرسش و پاسخ اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند بتای خصوصی نسخه‌ی وافعیت مجازی بازی را به زودی منتشر کنند. با توجه به صحبت‌های نیومن، احتمال دارد بتای خصوصی این عنوان اواخر ماه جاری رسماً آغاز شود.

مدتی پیش، کانال رسمی Microsoft Flight Simulator از طرفداران خواست تا هر سوالی که در مورد بازی دارند را برای آن‌ها ارسال کنند. نیومن در پاسخ به سوال چه زمانی شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی واقعیت مجازی بازی خواهیم بود، اعلام کرد که اسوبو قصد دارد در اواخر اکتبر و یا اوایل نوامبر یک بتای خصوصی را در دسترس برخی از بازی‌بازان قرار دهد. او همچنین اضافه کرد که از زمان معرفی بازی در E3 سال گذشته، پشتیبانی از واقعیت مجازی بیشترین مورد تقاضا شده توسط جامعه‌ی بازی‌بازان Microsoft Flight Simulator بوده است.

نیومن توضیح داد که یک تیم بیش از یک سال برروی پشتیبانی از واقعیت مجازی کار کرده است و به طور ایده آل، حالت واقعیت مجازی Microsoft Flight Simulator در کنار هدست جدید HP Reverb G2 عرضه خواهد شد. این یعنی توسعه دهندگان قصد دارند بازی را برروی جدیدترین پلتفرم Windows Mixed Reality آزمایش کنند. انتظار می‌رود که پس از مدتی شاهد پشتیبانی از واقعیت مجازی برروی پلتفرم‌ها و هدست‌های دیگر نیز باشیم.

پس از معرفی حالت واقعیت مجازی بازی در ماه جولای، مایکروسافت اعلام کرد که HP Reverb G2 اولین پلتفرم واقعیت مجازی این بازی خواهد بود. این طور که به نظر می‌رسد، توسعه دهندگان قصد دارند بالاترین کیفیت ممکن را در حالت واقعیت مجازی ارائه دهند. هدست HP Reverb G2 دارای رزلوشن بالای ۴۰۳۲ در ۲۱۶۰ پیکسل است و وسیله‌ای ایده آل برای تجربه‌ی قرار گرفتن در کابین هواپیما محسوب می‌شود.

بازی تاکنون بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته و در واقع بزرگ‌ترین بازی رایانه‌های شخصی عرضه شده برروی گیم پس محسوب می‌شود.

بازی Microsoft Flight Simulator هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این عنوان در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس | اس نیز منتشر خواهد شد. این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :