معرفی فیلم Save Yourselves 2020

کد مطلب 8685 1399-07-13 22:53
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فیلم Save Yourselves 2020 زبان اصلی کیفیت : 1080p BluRay
ژانر : علمی تخیلی , کمدی
محصول : ایالات متحده آمریکا
بازیگران : Sunita Mani,John Reynolds,Ben Sinclair,John Early, نمره منتقدین : 67 تعداد آراء : 144
خلاصه داستان : یک زوج جوان بروکلین برای جدا شدن از تلفن خود و اتصال مجدد به یکدیگر به یک کابین در بالادست می روند. آنها از محیط اطراف خود خوششان می آید و هیچ آگاهی ندارند که این سیاره مورد حمله قرار می گیرد و آنها به حال خود رها می شوند و… ادامه مطلب 93دقیقه 10 / 5.8 امتیاز IMDB 2020تاریخ انتشار


فیلم Save Yourselves 2020خودتان را نجات دهید (Save Yourselves) یک فیلم در ژانر کمدی و علمی تخیلی، محصول سال 2020 ایالات متحده آمریکا، به کارگردانی و نویسندگی «الکس هوستون فیشر» و «النور ویلسون» ساخته شده است.
«سونیتا مانی» بازیگر فیلم می تونی یه راز رو نگه داری ( فیلم Can You Keep a Secret) ، «جان رینولدز» ، «بن سینکلر» ، «جان ارلی» ، «جو فایرستون» ، «گری ریچاردسون» ، «یوهانا دی» ، «زنوبیا شروف» ، «امی سداریس» و «استفان کوفر» در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.
فیلم Save Yourselves 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده فیلم خودتان را نجات دهید ( فیلم خودتان را نجات دهید)"Save Yourselves" در 2 اکتبر سال 2020 در ایالات متحده آمریکا و کانادا توسط کمپانی "بلیکر استریت" منتشر شد.
این فیلم در وب‌گاه نقد فیلم Rotten Tomatoes از 54 نقد منتشر شده ، توانست 85 درصد رضایتمندی را کسب کند.
همچنین در وب‌گاه نقد فیلم metacritic از 32 نقد منتشر شده توانست امتیاز 67 از 100 را به خود اختصاص دهد.
"این فیلم دارای رده بندی سنی R (بزرگسال) می باشذ." داستانیک زوج جوان بروکلین برای جدا شدن از تلفن خود و اتصال مجدد به یکدیگر به یک کابین در بالادست می روند.
آنها از محیط اطراف خود خوششان می آید و هیچ آگاهی ندارند که این سیاره مورد حمله قرار می گیرد و آنها به حال خود رها می شوند و… 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :