معرفی فیلم The Hunger Games 2012

کد مطلب 1776 1399-05-28 20:10
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
فیلم The Hunger Games 2012 زیرنویس فارسی چسبیده کیفیت : 1080p BluRay
ژانر : اکشن , علمی تخیلی , ماجراجویی , هیجان انگیز
محصول : ایالات متحده آمریکا
بازیگران : Stanley Tucci,Wes Bentley,Jennifer Lawrence,Willow Shields, نمره منتقدین : 68 تعداد آراء : 829,390
خلاصه داستان : داستان «عطش مبارزه » در آینده رخ می دهد. در این زمان حکومتی ستمگر به نام کاپیتول، همه ساله از میان ۱۲ منطقه ای که بر آنها حکمرانی می کند، از هر منطقه پسر و دختری را بر می گزیند تا در یک رقابت خشن با رقبای شان از منطقه های دیگر مبارزه کنند، در حالی که کل مراحل مبارزه از تلوزیون برای مردم پخش شده و در نهایت کسی برنده می شود که تنها فرد زنده مانده در این رقابت باشد. «کتنیس اوردین» داوطلب میشود تا به جای خواهر کوچکترش که از منطقه آن‌ها برگزیده شده، به مبارزه برود. 142دقیقه 10 / 7.2 امتیاز IMDB 2012تاریخ انتشار


درباره فیلم , فیلم The Hunger Games 2012عطش مبارزه یا بازی‌های گرسنگی یا بازی‌های مرگبار ( The Hunger Games ) اولین فیلم از سری فیلم های عطش مبارزه می باشد .
این فیلم در ژانر اکشن ، ماجراجویی ، علمی–تخیلی و هیجان انگیز محصول سال 2012 ایالات متحده آمریکا ، به کارگردانی گری راس ( کارگردان فیلم هشت یار اوشن )ساخته شده است .
فیلم‌نامه The Hunger Games توسط راس، کالینز و بیلی ری (بر اساس رمانی به همین نام نوشتهٔ سوزان کالینز) به رشته تحریر درآمده است.
بازیگرانی همچون جنیفر لارنس ( بازیگر فیلم مسافران)، جاش هاچرسون، وودی هرلسون، الیزابت بنکس، لنی کراویتز، لیام همسورث ( بازیگر فیلم آیا این عاشقانه نیست) و دونالد ساترلند در عطش مبارزه به ایفای نقش می‌پردازند.
"این فیلم دارای رده سنی PG-13 ( احتیاط برای گروه سنی زیر 13 سال) ، به دلیل برخی خشونت های شدید می باشد".
فیلم The Hunger Games 2012 با زیرنویس فارسی چسبیدهعطش مبارزه در 12 مارس 2012 در آمریکا و در 21 مارس همین سال در آرژانتین و فرانسه واکران شد.
The Hunger Games اولین فیلم پس از فیلم آواتار است که توانست برای ۴ هفتهٔ متوالی در رتبهٔ اول باکس آفیس آمریکای شمالی بماند.
بطور کلی فیلم واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد .
The Hunger Games در وب‌گاه نقد فیلم  Rotten Tomatoes  از 309 نقد منتشر شده ، توانست 84 درصد رضایتمندی را کسب کند.
همچنین در وب‌گاه نقد فیلم metacritic از 687 نقد منتشر شده توانست امتیاز 68 را به خود اختصاص دهد.
فیلم عطش مبارزهداستانداستان «عطش مبارزه » در آینده رخ می دهد.
در این زمان حکومتی ستمگر به نام کاپیتول، همه ساله از میان ۱۲ منطقه ای که بر آنها حکمرانی می کند، از هر منطقه پسر و دختری را بر می گزیند تا در یک رقابت خشن با رقبای شان از منطقه های دیگر مبارزه کنند، در حالی که کل مراحل مبارزه از تلوزیون برای مردم پخش شده و در نهایت کسی برنده می شود که تنها فرد زنده مانده در این رقابت باشد.
«کتنیس اوردین» داوطلب میشود تا به جای خواهر کوچکترش که از منطقه آن‌ها برگزیده شده، به مبارزه برود. 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :