تبلیغات گوگل؛ بهترین روش تبلیغات در فضای مجازی

کد مطلب 81969 1401-01-14 14:28
زمان تقریبی مطالعه 6دقیقه
در ادامه مقاله به بررسی یکی از پلتفرم های بسیار مفید و مؤثر برای تبلیغات در فضای مجازی خواهیم پرداخت.


به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در حال حاضر فعالیت کسب و کارها در فضای مجازی به یک امر ضروری برای هر کسب و کاری تبدیل شده است. چرا که تمام بیزینس های کوچک و بزرگ برای موفقیت باید در این فضا حضور فعال و پررنگی داشته باشند. عدم حضور در این فضا می‌تواند بین شما و رقبای تجاری شما فاصله زیادی بیندازد. اما حضور در فضای اینترنت به تنهایی نمی‌تواند باعث موفقیت کسب و کار شما شود.

شما باید در این فضا فعالیتی مستمر، مثبت و رو به جلو داشته باشید. خلاق و فرصت طلب باشید و از اتفاقات اجتماعی مختلف در راستای شناساندن کسب و کار خود به مخاطبان استفاده کنید و همچنین به خوبی مخاطبان و مشتریان خود و سلیقه آنها را بشناسید.

همانگونه که فعالیت و حضور کسب و کارهای مختلف در این فضا بیش از گذشته شده است. انواع روش‌های تبلیغاتی برای تبلیغات کسب و کارها هم افزایش بسیاری داشته است. تبلیغات گوگل ادز، تبلیغات نصب اپلیکیشن (در راستای تبلیغ اپلیکیشن و افزایش نصب آن)، تبلیغات در یوتیوب، تبلیغات بنری، تبلیغات در فیسبوک، سئو و بهینه سازی سایت، اینستاگرام و ….جهت انتخاب بهترین روش تبلیغاتی برای کسب و کار خود لازم است در ابتدا شناخت دقیقی از کسب و کار خود و نوع مخاطبان و سلیقه آنها داشته باشید و سپس بر اساس اهداف تجاری خود به تبلیغات در پلتفرم مورد نظر اقدام کنید.

در ادامه مقاله به بررسی یکی از پلتفرم‌های بسیار مفید و مؤثر برای تبلیغات در فضای مجازی خواهیم پرداخت.

گوگل ادز، یک بستر مطمئن برای تبلیغات در فضای اینترنت

فرقی نمی‌کند که برای کسب و کار خود صاحب یک وب سایت هستید یا اپلیکیشن دارید، می‌خواهید ویدئو های مربوط به کسب و کار خود را در یوتیوب تبلیغ کنید و یا می‌خواهید با هدف برند سازی بنر خود را در سایت‌های مختلف تبلیغ کنید، گوگل ادز می‌تواند یک انتخاب مفید و بسیار هدفمند برای تبلیغات کسب و کار شما باشد.

ارزش و اعتبار شرکت گوگل به تنهایی برای اعتماد به این سیستم تبلیغاتی کافیست. سیستمی که برترین امکانات و دانش روز دنیا را برای هرچه بهتر شدن یک فضای تبلغاتی برای تبلیغ کنندگان مختلف فراهم کرده تا همه کسب و کارهای بزرگ و کوچک بتوانند با استفاده از این فضای تبلیغاتی محصولات و خدمات خود را تبلیغ کرده و سود خوبی از این از تبلیغات خود به دست آورند.

تبلیغات در گوگل ادز می‌تواند به دلیل شفافیت در ارائه اطلاعات، مقرون به صرفه بودن و هدفمند بودن خیلی سریع و راحت کسب و کار شما را در مسیر موفقیت قرار دهد. کافیست کسب و کار خود را بشناسید و همین امروز شروع به تبلیغات در این فضا کنید.

اما به چه صورت؟ صاحب یک فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت هستید؟ محصولات و خدماتی دارید که می‌خواهید به سیل عظیم کاربران فعال در فضای گوگل بفروشید؟

بهترین انتخاب برای تبلیغات محصولات و خدمات شما تبلیغات گوگل و یا همان گوگل ادز است. با تبلیغات در گوگل و شارژ اکانت گوگل ادز خود، سایت شما در مدت زمان کوتاهی به کاربرانی که در گوگل حضور دارند نمایش داده می‌شود. اما نه همه ی کاربران! تبلیغات شما فقط به افرادی نمایش داده می‌شود که به دنبال محصولات شما هستند و محصولات و خدمات شما را در گوگل جستجو می‌کنند.

برای مثال تصور کنید صاحب یک قالیشویی هستید و یک وب سایت برای خدمات خود طراحی کرده اید. در حال حاضر که نزدیک به تعطیلات نوروز هستیم بهترین زمان برای خدمات قالیشویی محسوب می‌شود و روزانه هزاران نفر در گوگل عبارات مرتبط به قالیشویی را جستجو می‌کنند. در این شرایط می‌توانید با استفاده از تبلیغات گوگل و هنگامی که کاربری کلمات مربوط به قالیشویی را جستجو کرد به کاربران نمایش داده شوید و از این طریق مشتریان خود را در فضای گوگل جذب کنید.

تبلیغات گوگل علاوه بر هدفمند بودن و جذب دقیق مشتریان هدف، یک روش تبلیغاتی ارزان و بسیار مقرون به صرفه است. بسیار زود بازده می‌باشد و دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد. فقط کافیست یک بار آن را امتحان کنید تا به قدرت این روش تبلیغاتی ایمان بیاورید.

تبلیغات در گوگل فقط مختص تبلیغات وب سایت‌های مختلف نیست. اگر شما برای کسب و کار خود صاحب یک اپلیکیشن هستید می‌توانید با استفاده از کمپین‌های اپ گوگل ادز، اپلیکیشن خود را تبلیغ کرده و تعداد نصب‌های اپلیکیشن خود را بالا ببرید. در این نوع از کمپین‌های گوگل ادز اپلیکیشن‌های شما به شرطی که در گوگل پلی و یا اپ استور ثبت شده باشند، می‌توانند در زمان‌های مختلف، به هنگام جستجو کاربران، نصب اپلیکیشن‌های مشابه توسط کاربران، در هنگام اجرای سایر اپلیکیشن و … به افراد نمایش داده شوند و از این طریق می‌توانید نصب‌های هدفمندی را نیز دریافت کنید.

تبلیغات در یوتیوب هم در پلتفرم گوگل ادز قابل اجرا است. اگر برای کسب و کار خود ویدئو های تبلیغاتی مختلفی دارید و می‌خواهید تبلیغات شما در یوتوب نمایش داده شود کافیست از کمپین‌های ویدئو گوگل ادز استفاده کنید. همانطور که میدانید تبلیغات ویدئویی در یوتیوب می‌تواند قبل از نمایش ویدئو، در حین نمایش و یا پس از آن به کاربران نمایش داده شود.

تبلیغات بنری هم نوع دیگری از تبلیغات گوگل ادز است که از طریق نمایش بنر تبلیغاتی شما در سایت‌های طرف قرارداد گوگل انجام می‌شود. از این نوع تبلیغات بیشتر با هدف برند سازی استفاده می‌شود و شما می‌توانید برند خود را از طریق تبلیغات بنری به کاربران مختلف نمایش دهید و در مورد آن اطلاع رسانی کنید.

سخن آخر

تبلیغات گوگل با امکانات و مزایایی که دارد می‌تواند فرصتی استثنایی برای فروش محصولات و خدمات و برند سازی و افزایش آگاهی عمومی در مورد یک برند تجاری خاص باشد. اگر به تازگی کسب و کار خود را وارد فضای اینترنت کرده اید این نوع تبلیغات می‌تواند همانند یک کاتالیزور سرعت پیشرفت شما در این فضای پر رقابت را تا حد قابل توجهی بالا ببرد. پس از این پلتفرم غول تجاری دنیا، یعنی گوگل غافل نشوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بهترین روش‌های تبلیغات در فضای مجازی و انجام هریک از آنها به وب سایت رسمی فامین ادز به آدرس اینترنتی https://famin-ads.com/ مراجعه نمائید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :