صدور مجوز استقرار ۴ طرح نوآورانه و فناورانه در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی تهران

کد مطلب 82060 1401-01-15 08:18
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
۴ طرح نوآورانه و فناورانه واجد شرایط در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی تهران مجوز استقرار را دریافت کردند که از میان شماری از طرح‌های دریافت شده انتخاب شدند.


- اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ 4 طرح نوآورانه و فناورانه واجد شرایط در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی تهران مجوز استقرار را دریافت کردند که از میان شماری از طرح‌های دریافت شده انتخاب شدند.
"مرتضی پرهیزکار" دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی(منش) سازمان جهاد دانشگاهی تهران گفت: دومین جلسه شورای پذیرش و سرمایه‌گذاری در سالن کنفرانس معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با حضور اعضای شورا و با موضوع بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص درخواست برای پذیرش در مرکز و ارائه طرح‌های مربوطه برگزار شد.
وی ادامه داد: در این جلسه مجریان 4 طرح واجد شرایط با عنوان‌های «ایجاد زیرساخت نرم‌افزاری خدمات روان‌سنجی تحلیلی و مدیریت مشاوره منابع انسانی»، «طراحی، ساخت و تجاری‌سازی افزودنی ضدیخ هیبریدی»، «ساخت و تجاری‌سازی نرم‌افزار محاسبه دقیق توصیه کودی زمین‌های کشاورزی در کشت‌های مختلف» و «مرکز رویت‌پذیری و افزایش ضریب تأثیر تحقیقات(رونیک)» توضیحاتی ارائه کردند.
پرهیزکار یادآور شد: اعضای شورا پس از شنیدن توضیحات مجریان، با اجرای این 4 طرح در این مرکز موافقت کردند.
جهاد دانشگاهی تهران به فناوری کشت بافت محصولات "هلو، بادام و شلیل" دست یافتدستاورد بزرگ جهاد دانشگاهی تهران در دستیابی به دانش فنی تولید 2 واکسن ویژه آبزیان


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :