جایزه "مصطفی" شایسته توجه بیشتر کشورهای مسلمان است

کد مطلب 87344 1401-02-24 14:55
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
یک استاد دانشگاه مالزیایی گفت: جایزه مصطفی پتانسیل بالایی برای عرصه جدیدترین فناوری‌ها, اختراعات و تحقیقات دانشمندان کشورهای مسلمان به جهان دارد و سزاوار توجه هرچه بیشتر کشورهای مسلمان است.


- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ هفته گذشته یازدمین نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس در محل پارک علم و فناوری پردیسان برگزار شد که این رویداد با حضور گسترده شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور داخلی و استقبال دانشمندان خارجی از سراسر جهان رو به رو شد.
در رابطه با کیفیت برگزاری این نمایشگاه دکتر وی‌جای لای (Lau woei jye), استاد دانشگاه تکنولوژی مالزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: کیفیت برگزاری نمایشگاه در سطح بالایی قرار دارد و خوشحالم که در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌ام. جایزه مصطفی نیز پتانسیل بالایی برای عرصه جدیدترین فناوری‌ها, اختراعات و تحقیقات دانشمندان کشورهای مسلمان به جهان دارد و سزاوار توجه هرچه بیشتر کشورهای مسلمان است.
وی ادامه داد: من سال گذشته نیز در جایزه مصطفی شرکت کردم. پروژه امسال من که در این مسابقات ارائه داده‌ام, در رابطه با غشاهای نسل بعدی برای نمک‌زدایی آب و بالا بردن راندمان این غشاءهاست.
دومین دوره رقابت علمی کنز به پایان رسید/ معرفی 6 دانشمند جوان از ایران و مالزی به عنوان منتخب نهایی حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها در نمایشگاه فناوری اینوتکس 2022


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :