به‌روزرسانی جدید اپل رسید | ویژگی‌های جدید برای آیفون و آی‌پد

کد مطلب 88173 1401-02-30 11:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
5 (برای آیفون) و iPadOS 15. 5 (برای آی‌پد) به‌روز کرده است.


به‌روزرسانی جدید اپل رسید | ویژگی‌های جدید برای آیفون و آی‌پد


دسته بندی : اخبار تکنولوژی


امروز اپل دستگاه‌های تلفن همراه خود را به ترتیب به iOS 15.5 (برای آیفون) و iPadOS 15.5 (برای آی‌پد) به‌روز کرده است. 
به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از وب‌سایت جی‌اس‌ام آرنا، همانطور که افزایش ۰.۱ نشان می‌دهد، این یک به‌روزرسانی بزرگ نیست، اما هنوز هم می‌تواند چندین ویژگی جدید را در خود جای دهد.
 
ابتدا، اپلیکیشن Wallet کنونی، مشتریان Apple Cash را قادر می‌سازد تا از کارت Apple Cash خود پول ارسال و درخواست کنند. دوم، برنامه Apple Podcasts شامل یک تنظیم جدید برای محدود کردن قسمت‌های ذخیره‌شده در دستگاه شما و حذف خودکار قسمت‌های قدیمی‌تر است.
 
علاوه بر این، مشکلی که در آن اتوماسیون‌های خانگی ممکن است در هنگام ورود یا خروج افراد فعال شوند، از کار بیفتند، اکنون برطرف شده است. بیش از ۲۵ اصلاح امنیتی در این نسخه جدید نیز وجود دارد که هیچ یک از آنها به‌طور فعال در دانش اپل مورد بهره‌برداری قرار نگرفته است، اما همچنان اگر می‌خواهید منطق «احتیاط شرط عقل است» را اعمال کنید، باید در اسرع وقت به‌روزرسانی را در نظر بگیرید.
 
به‌روزرسانی باید پیش‌تر توسط آیفون یا آی‌پد شما اعلام شده باشد، اما در غیر این صورت، همیشه می‌توانید به تنظیمات بروید و به‌صورت دستی آن را بگیرید.
 
این عرضه اپل خوشبختانه مرحله‌بندی نشده است؛ بنابراین نرم‌افزار جدید در حال حاضر برای همه کسانی که آن را می‌خواهند در دسترس خواهد بود.
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :