معرفی فیلم Pitch Perfect 2 2015

کد مطلب 1958 1399-06-06 23:55
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فیلم Pitch Perfect 2 2015 زیرنویس فارسی چسبیده کیفیت : 1080p BluRay
ژانر : آهنگ , کمدی
محصول : ایالات متحده آمریکا
بازیگران : Anna Kendrick,Rebel Wilson,Hailee Steinfeld,Brittany Snow, نمره منتقدین : 63 تعداد آراء : 139,414
خلاصه داستان : دختران جوان گروه موسیقی باردن بلاس که توانسته اند با اجرای خوبشان در کنسرت ها ، در بین مردم هواداران زیادی جمع کنند، در یکی از اجراهایشان متوجه حضور رئیس جمهور اوباما می شوند و این امر موجب می شود که آنها اجرای بسیار بدی را جلوی دیدگان اوباما داشته باشند و به یک فاجعه ختم می شود و حیثیت این گروه بر باد می رود. آنه در مسابقات جهانی کپلا شرکت می کنند تا شاید بتوانند محبوبیت از دست رفته شان را در بین مردم باز گردانند …. 115دقیقه 10 / 6.4 امتیاز IMDB 2015تاریخ انتشار


درباره فیلم , فیلم Pitch Perfect 2 2015آوازخوان حرفه‌ای 2 (Pitch Perfect ۲‎) یک فیلم در ژانر کمدی و موسیقی محصول سال 2012 ایالات متحده آمریکا به کارگردانی الیزابت بنکس (کارگردان فیلم فرشتگان چارلی) و نویسندگی کی کانن(بر اساس کتابی از میکی راپکین) ساخته شده است.
این فیلم مرتبط با جوانان، دربارهٔ آوازخوانی بدون سازهای موسیقی و دومین قسمت از کالکشن آوازخوان حرفه‌ای است که به دنبال فیلم آوازخوان حرفه‌ای به کارگردانی جیسون مور (2012) ساخته شده است.
آوازخوان حرفه‌ای3 در ادامه ی این فیلم در سال 2017 ساخته شد.
فیلم Pitch Perfect 2 2015 با زیرنویس فارسی چسبیدهآنا کندریک (بازیگر فیلم آخرین گشت)، بریتنی اسنو (بازیگر فیلم Someone Great)، ربل ویلسون (بازیگر فیلم جوجو خرگوش)، اسکایلر آستین (بازیگر فیلم ارواح جنگ)، آدام دیواین ، آنا کمپ (بازیگر فیلم خدمتکاران) ، جان مایکل هیگینس ،الیزابت بنکس و هانا می لی که در قسمت اول بازی کردند در Pitch Perfect 2 نیز به ایفای نقش پرداخته اند.
"این فیلم دارای رده سنی PG-13 ( احتیاط برای گروه سنی زیر 13 سال) ، به دلیل به کار بردن برخی الفاظ  می باشد."20 آپریل 2015 در ایالات متحده آمریکا و در 14 مه 2015 در آلمان انتشار یافت.
 این فیلم در وب‌گاه نقد فیلم  Rotten Tomatoes  از 215 نقد منتشر شده ، توانست 65 درصد رضایتمندی را کسب کند.
همچنین در وب‌گاه نقد فیلم metacritic از 242 نقد منتشر شده توانست امتیاز 63 را به خود اختصاص دهد.
فیلم آوازخوان حرفه‌ای 2داستاندختران جوان گروه موسیقی باردن بلاس که توانسته اند با اجرای خوبشان در کنسرت ها ، در بین مردم هواداران زیادی جمع کنند، در یکی از اجراهایشان متوجه حضور رئیس جمهور اوباما می شوند و این امر موجب می شود که آنها اجرای بسیار بدی را جلوی دیدگان اوباما داشته باشند و به یک فاجعه ختم می شود و حیثیت این گروه بر باد می رود.آنه در مسابقات جهانی کپلا شرکت می کنند تا شاید بتوانند محبوبیت از دست رفته شان را در بین مردم باز گردانند ….


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :