معرفی فیلم Bill and Ted Face the Music 2020

کد مطلب 1978 1399-06-07 13:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فیلم Bill and Ted Face the Music 2020 زبان اصلی Full HD
ژانر : آهنگ , علمی تخیلی , کمدی
محصول : ایالات متحده آمریکا , ایتالیا , کانادا
بازیگران : Keanu Reeves,Alex Winter,Kristen Schaal,Samara Weaving, نمره منتقدین : 66
خلاصه داستان : هنگامی که آنها دریافتند که می توانند جهان را در طی یک سفر ماجراجویی نجات دهند ، این دو نفر  خود را در حالی پیدا می کنند که پدران میانسالی هستند که هنوز تلاش می کنند آهنگی اجرا کنند و سرنوشت خوبی برای خود رقم بزنند . 91دقیقه 10 / 8.1 امتیاز IMDB 2020تاریخ انتشار


فیلم Bill and Ted Face the Music 2020بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند (Bill & Ted Face the Music) یک فیلم در ژانر کمدی ، موسیقی ، علمی تخیلی محصول سال 2020 ایالات متحده آمریکا , کانادا و ایتالیا به کارگردانی دین پاریزو  و نویسندگی کریس ماتسون و اد سلیمان است که سومین قسمت از مجموعه سری فیلم های ماجراجویی بسیار عالی بیل و تد که بعد از گذشت 30 سال از پخش قسمت دوم قرار است پخش شود.
قسمت اول با عنوان ماجراجویی بسیار عالی بیل و تد محصول سال 1989 و قسمت دوم با نام سفر وحشیانه بیل و تد  محصول 1991 به نمایش درآمد.
فیلم Bill and Ted Face the Music 2020 با زیرنویس فارسی چسبیده فیلم بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوندکیانو ریوز (بازیگر فیلم جان ویک) و الکس وینتر بازیگران اصلی هر سه قسمت می‌باشند.
کریستین شال (بازیگر فیلمMy Spy) ، سامارا ویوینگ (بازیگر فیلمReady or Not) ، برجیت لاندی پین (بازیگر فیلم BombShell) ، ویلیام سدلر ، آنتونی کاریگان ، ارین هیز و جیما مایز از دیگر بازیگران این فیلم میباشند.
هم اکنون  قرار است این فیلم در تاریخ 28 آگوست سال 2020 منتشر شود.
بطور کلی فیلم واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد .
در وب‌گاه نقد فیلم Rotten Tomatoes از 70 نقد منتشر شده ، توانست 79 درصد رضایتمندی را کسب کند.
همچنین در وب‌گاه نقد فیلم metacritic از 30 نقد منتشر شده توانست امتیاز 66 را به خود اختصاص دهد." " این فیلم دارای رده بندی سنی (PG) به دلیل به کار بردن برخی الفاظ است و تصمیم‌گیری با والدین است که بچه‌های جوانشان این سری فیلم‌ها را ببینند یا نه.
" داستانهنگامی که آنها دریافتند که می توانند جهان را در طی یک سفر ماجراجویی نجات دهند ، این دو نفر  خود را در حالی پیدا می کنند که پدران میانسالی هستند که هنوز تلاش می کنند آهنگی اجرا کنند و سرنوشت خوبی برای خود رقم بزنند .


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :